Як вибрати меблі для ванної кімнати

                               Як вибрати меблі для ванної кімнати?

В цій статті ми з вами поговоримо про комплект меблів для ванної кімнати. Тумба для ванної кімнати з раковиною, це не тільки гарна частина меблів, але також це чудове місце для зберігання, якого нам завжди так не вистачає. Власники таких меблів вже не мають таких проблем. В деяких тумбах з раковиною є також тумби для білизни. Потрібно вибирати таку тумбу, яка буде для вас практичною в користуванні. Заздалегідь вам потрібно вирішити чим ви будете її наповнювати – різними засобами для чищення, стіральними порошками, гелями, шампунями, салфетками особистої гігієни. Також цей список може поповнити набір всіляких жіночих “штучок”. Звичайно що такі меблі дуже гарно виглядають у ванній кімнаті тільки у повній комплектації, тобто окремо стояча тумба з раковиною і настінне дзеркало над нею. Також настінні дзеркала є з підсвіткою.

Є ще одна перевага того, щоб купувати відразу ввесь комплект меблів для ванної — це дешевша ціна. Якщо купувати кожну частину меблів окремо, тоді відповідно ціна буде набагато вищою.

Вибирайте меблі для ванної кімнати по вашим фінансовим можливостям, параметрам ванної кімнати, вашому смаку і уподобанням. Орієнтуйтесь не тільки на красоту дизайна, але і на функціональність. Якщо ви купуєте декілька предметів, тоді купуйте їх в одного виробника, бажано з одної модельної лінії. Завдяки цьому колір і ручки фурнітури будуть ідеально співпадати. Також важливо купувати меблі для ванної кімнати тільки там, де видають гарантію на товар. В дійсно хороших виробників меблів для ванних кімнат гарантія повинна бути не мешне 2-х років.

Тумбу з раковиною для ванної кімнати краще купити, або визначитись з покупкою до початку ремонта, оскільки потрібно буде враховувати не тільки особливості дизайна, але і такі технічні характеристики як доступні розміри і зручність підключення до водопостачання.Якщо у ванну кімнату ви вибираєте меблі економ-класа, тоді вони повинні добре поєднуватись з плиткою, створюючи загальну гармонію. При цьому головним кольором у ванній кімнаті можи бути який завгодно. Все залежить від вашого смаку. Наприклад якщо говорити про тумбу з раковиною, то приємну для очей гармонісю складать білий і чорний кольори. Це стосується не тільки меблів, але також і плитки у ванній кімнаті. Оформлення ванної кімнати в чорно-білій палітрі дозволяє з легкістю створити унікальний простір, який завжди буде залишатись стильним, сучасним і актуальним.

Тепер поговоримо про розповсюджений білий колір. Всупереч багатьом висказуванням, білий колір меблів у ванній кімнаті є мождним, але тільки в тому випадку, якщо відповідає стилю приміщення і грамотно використовується в інтер`’рі. Зазвичай білий колір є в чудовій гармонії з любим кольором чи відтінком, і підкреслює той чи інший стиль. Білий колір завжди виглядає свіжим, і навіть святковим, а приміщення робиться більш світлим і просторим. Тому білий колір меблів для ванної кімнати — це вдале рішення.

Поговоримо про дзеркала. Дзеркало для ванної кімнати, це не просто гарний елемент інтер`єра, а нагальна потреба. В минулому майже у всіх над раковиною висіло звичайне дзеркальне полотно. Сьогодні ми маємо можливість користуватись чудовим поєднанням дзеркала і системи зберігання, тобто дзеркала з відкрити чи закритими полками.

Не існує такої тумби під раковину, яка би сподобалась і підійшла відразу всім. Тому перше, на що звертають увагу, коли підбирають тумбу під раковину у ванну кімнату, це її конфігурація. Існує підлогова, підвісна і кутова моделі тумб.Кожен з цих видів має свої корисні властивості, які направленні на повищення рівня комфорта ергономіки та естетики приміщення в цілому.

Ергономіка це один з важливих факторів, на який потрібно звернути увагу. Для нестандартних санвузлів часто використовується підвісна або кутова тумба з раковиною. Це пояснються тим що вони найбільш гармонійно вписуються в незвичайну планіровку, і їхнє сусідство з іншими предметами інтер`єра не знижує рівень комфорту всього приміщення. При виборі класичних моделей не варто недооцінювати їхню функціональність. Краще заздалегідь обдумати кількість і ємкість відділень ящичків, потрібних для збереження побутової хімії, засобів гігієни, косметики, і вирішити чи буде щось з цього знаходитись безпосереднь на умивальнику.

Перше що вам потрібно вирішити ще до покупки, це те, якої структури тумба вам потрібна, підлогова чи підвісна. Великим плюсом підлогової тумби є те що вона не потребує складної установки. Достатньо тумбу просто поставити в потрібне місце і підключити водопостачання та каналізацію. Але багато моделей мають ємкість для білизни, чого не можна сказати про підвісні варіанти. Також плюсом є їхня висока вантажопідйомність. Можна не перейматися тим що вона впаде, якщо зберігати в ній декілька пакетів прального порошку і т.п. Єдиним мінусом є те що досить важко прибирати по бокам або під такою тумбою.

Такої проблеми не виникає з підвісними тумбами. Підвісні тумби з раковиною візуально не з`їдають простір і мають сучасний вигляд. Звичайно що такі тумби не залежать від нерівності підлоги. Мінусом таких тумб є установка, яка вимагає додаткових зусиль і часу. Зазвичай тумба закріпляється на стіні з допомогою двох кронштейнів, для встановлення яких потрібно просверлити декільки дир в стіні. Тому якщо ви вмієте працювати з перфератором, то ви це зможете зробити без жодних проблем. В крайньому випадку можна попросити майстра виконати цю роботу.

Всі меблі, які виготовляються для ванних кімнат, робляться із ДСП (деревостружкова плита), яка покрита пластиком. Також роблять з МДФ, який є міцним, екологічний, економічно вигідний матеріал, який буде служити декілька десятків років. Дзеркала для ванних кімнат виготовляють з високоякісного дзеркального полотна зі світло відбиваючим шаром амальгама.

Також хочемо згадати про ще один атрибут ванної кімнати — це стікляні раковини. Вони мають дуже красивий вигляд і багато переваг. Наприклад такі раковини досить довговічні, прості в догляді і не бояться миючих засобів, тому що на їхній поверхні нанесено спеціальний захисний шар. До того ж вони абсолютно безпечні. Є дуже мала ймовірніть отримати порізи через таку раковину. Вони виготовлені із дуже міцного, загартованого стікла. А різноманіття форм і кольорів просто вражає. Таку раковину можна вибрати із самих яскравих кольорів. Мінусів в таких моделях раковин зовсім небагато. Навряд чи такий варіант підійде людям, які не привикли кожний день мити раковину. Така модель потребує ретельного догляду. Але її вигляд справляє приголомшливий ефект на оточуючих.

Такий вид стікляних раковин ділиться на 3 основні типи:
1.Зависаюча раковина.
2.Чаша на підставці.
3.Моделі з’єднані зі стільницею.

Кожна модель таких раковин має свої переваги, які можна підкреслити при оформленні кімнати. Зависаюча раковина досить зручна і не забирає багато простору. При цьому навіть малогабаритні ванни можуть мати ефект більшого простору.
Раковина на підставці має чудовий вигляд і являється дійсно справжньою прикрасою ванної кімнати. Вона привертає до себе увагу і прикращає любий інтер`єр, добавляючи до нього справжню красоту.

В магазинах можна бачити різноманітні стікляні раковини від різних виробників. При цьому ціна може не сильно відрізнятись. Але краще при виборі такої раковини зупинитись на відомій марці, яка може гарантувати якість продукту і його екологічність. Складаючи ваш план ремонта ванної кімнати потрібно пам`ятати що раковина повинна бути стійкою до ударів та різним пошкодженням. Власне такими є тільки дорогі моделі раковин. Не варто вибирати дешевий, економний варіант, тому що стікло це особливий матеріал.