Реставрація ванн Київ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Київ, вулиця Полярна, 7. Чи варто викидати свою стару ванну, якщо їй вже багато років і вона втратила свій гарний вигляд? На погляд видається що простіше поїхати в магазин і купити нову ванну, але насправді для багатьох людей набагато простіше замовити якісну реставрацію. В такому випадку менше клопотів з демонтажем та встановленням ванни. Також якість відновленої ванни абсолютно нічим не поступає новим ваннами. Це за умови якщо роботу буде виконувати досвідчений майстер, і він нікуди не буде поспішати.

Реставрація ванн Київ
Реставрація ванн Київ

Київ – столиця України, місто з найбільшим населенням. Кожного дня сотні людей шукають фірму чи майстра, щоб реставрувати свою ванну. Для багатьох важливим критерієм є якість виконання роботи, але є також такі люди, яких найбільше цікавить ціна на реставрацію ванн в Києві. Якщо вибирати майстра, в якого найнижча ціна за роботу, тоді вже очевидно чого можна очікувати. Всі рекорди побив один майстер в Києві, в якого вся робота по відновленню ванни зайняла 40 хвилин !!! В мене інколи більше часу йде тільки на шліфування поверхні ванни, а так в середньому вся робота займає 3-4 години. Просто неможливо зробити добре ванну за 40 хвилин.

Реставрація ванни в Києві
Реставрація ванни в Києві

Найкраща технологія послуги “реставрація ванн Київ” – “наливна ванна”

Мешканці Києва найчастіше просять щоб реставрувати їхню ванну методом “Наливна ванна”. Це тому що цей спосіб найкраще зарекомендував себе. Ціна доступна, а якість висока. Хоча бувають дзвінки з проханням про емаліровку або акриловий вкладиш, але не часто. З роками методи, які не оправдовують сподівання, відходять в минуле. А ті методи, які виявились ефективними, прогресують і стають популярними. Ось чому сьогодні “НАЛИВНА ВАННА” рідким акрилом в Києві знаходиться на першому місці.

Покраска ванни в Києві
Покраска ванни в Києві

Звичайно що найбільше замовлень надходить з Києва. І це не дивно, оскільки це столиця, населення декілька мільйонів. Послуга доступна в різних районах Києва: Голосіївський, Святошинський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Шевченківський, Солом’янський. Але з Київської області також надходять прохання щоб приїхати та відновити ванну. Тому ось перелік міст та містечок, куди можливий виїзд: Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Гостомель, Березань, Богуслав, Коцюбинське, Тетіїв, Кагарлик, Бородянка, Українка, Рокитне, Тараща, Сквира, Миронівка, Макарів, Іванків, Ржищів, Володарка, Ставище, Згурівка, Гребінки, Борова та інші.

Ціна за реставрацію ванн в Києві та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Києві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *