Реставрація ванн Вараш

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вараш, Рівненська область (мікрорайон Перемоги, 15). Вараш знаходиться за 124 кілометри від Рівного, та 110 кілометрів від Луцька. Переважна більшість мешканців Вараша проживає в багатоквартирних будинках. В кожній квартирі є ванна, яка рано чи пізно починає втрачати свій блиск та гарний вигляд. Тому з часом виникає потреба в заміні ванни, а ця процедура не є такою простою, як може видаватись на перший погляд. Практично без проблем можна замінити змішував, умивальник, унітаз чи щось інше з сантехніки. А от що робити з ванною, яка вмурована, і обкладена плиткою?

Реставрація ванни Вараш
Реставрація ванни Вараш

Якраз для таких випадків вже багато років існує така послуга як реставрація ванн Вараш. На роботу з ванною витрачається близько 3-4 годин. За цей час відбувається шліфування ванни, знежирення та інші дрібні процедури. Приблизно 80% часу це підготовка ванни. І 20% часу це сам процес наливу акрилу на всю поверхню ванни. Після повного висихання акрилу залишається тільки зробити генеральне прибирання у ванній кімнаті та встановити сифон, який демонтується в процесі роботи. Якщо говорити про час висихання акрилу, то на даний момент це 1 доба. Але час не стоїть на місці, тому на момент коли ви читаєте цей текст, дещо може змінитись. Може так бути що в новій партії акрилу дещо змінений час висихання. Тому цей параметр найкраще уточнити у майстра.

Покраска ванни у Вараші
Покраска ванни у Вараші

Реставрація ванн Вараш та вся Рівненська область

Мешканці Вараша вже багато років замовляють реставрацію ванни. Це дуже зручно, оскільки майстер приїжджає і робить все на місці, не демонтуючи ванну. Багато задоволених клієнтів — це гарний показник серйозного ставлення до роботи. Для нас дуже важливо набувати та зберігати добру репутацію, оскільки це сприяє збільшенню замовлень. Чим краще ми виконуємо роботу, тим більше клієнти рекомендують нас свої знайомим. Здебільшого працюємо в місті Вараш, та навколишніх селах: Хряськ, Цміни, Велика Ведмежка, Нові Підцаревичі, Колодії, Стара Рафалівка, Собіщиці, Бабка, Заболоття, Суховоля, Балаховичі та інші.

Ціна за реставрацію ванн у Вараші

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вараші, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *