Реставрація ванн Новий Розділ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Новий Розділ (Львівська обл. вул. Шевченка 38б). Господарі планували відмити ванну якоюсь хімією, але перестарались, і таким чином зіпсували поверхню ванни. Особливо постраждало дно ванни. Швидко почало чорніти. Але господарі добре зробили, що вирішили замовити професійну реставрацію ванни. В Новому Роздолі вже багато хто відновив свою ванну наливним акрилом. Ця послуга має добру рекомендацію, і передається з уст в уста. Головне щоб дотримуватись технології, і робити ванну не дешевим, а дорогим акрилом.

Реставрація ванн Новий Розділ
Реставрація ванн Новий Розділ

Покраска старої ванни найкращим матеріалом (реставрація ванн Новий Розділ)

Сьогодні на ринку є безліч матеріалів, які є призначені для покраски ванн. Деякі з них дуже дешеві, деякі мають середню ціну, але також можна знайти дорогі матеріали. З досвіду можу однозначно сказати, що найкраще реставрувати свою ванну тільки найдорожчим матеріалом. Краще на цьому не економити гроші. Реставрація ванни робиться не так часто, тому краще зробити один раз, але щоб було якісно. Безперечно, відновлення ванни якісним акрилом відсторонить вас від додаткових витрат та проблем.

Відновлення ванни Новий Розділ
Відновлення ванни Новий Розділ

В даний час лідером серед матеріалів для професійного фарбування ванн є наливний акрил. Або цей матеріал ще називають рідким акрилом. Особливість рідкого акрилу полягає в тому, що він ідеально підходить практично для будь-якої поверхні. Його можна використовувати на чавунні, залізні та навіть сучасні акрилові ванни. При правильній технології роботи акрилове покриття надзвичайно міцно тримається на всій поверхні ванни. Це тільки одна з переваг цього чудового матеріалу. Але їх є ще досить багато. Можна також згадати про красивий вигляд та високу теплоізоляцію.

Реставрація ванн в Новому Роздолі та Львівській області

Реставрація ванн не тільки Новий Розділ. Жителі поблизьких сіл також мають можливіть замовити цю чудову послугу. Пожна поїхати в такі населені пункти як Розділ, Березина, Дем’янка-Наддністрянська, Заріччя, Дем’янка-Лісна, Київець, Крупське, Верин, Надітичі, Розвадів, Черниця, Пісочна, Берездівці, Гранки-Кути, Горішнє, Долішнє, Бориничі, Дроховичі, Борусів, Чижичі, Бринці-Церковні, Бринці-Загірні, Вибранівка, Березина, Берездівці, Підгірці, Тушанівці, Станківці, Рудківці, Чорний Острів, Піддністряни, Кам’яне, Городище, Заліски, Жирова та ще багато інших. Виїзд на замовлення в Новий Розділ відбувається з Львова.

Покраска ванн Новий Розділ
Покраска ванн Новий Розділ

Ціна за реставрацію ванни в Новому Роздолі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Новому Роздолі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *