Реставрація ванн Костопіль

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Костопіль. Ця ванна була покрита дешевою фарбою, яка дуже швидко почала відлущуватись. Добре що сьогодні вже багато років існує надійний спосіб, як можна відновити ванну. Цей спосіб відомий в народі за назвою “Наливна ванна”. В Костополі вже багато хто зробив реставрацію ванни саме цим методом. Цей метод зарекомендував себе тільки з найкращої сторони. Подібним чином відновлюються не тільки чавунні ванни. Аналогічно піддаються реставрації ванни з акриловою чи залізною основою.

Реставрація ванн Костопіль
Реставрація ванн Костопіль
Реставрація салатової ванни Костопіль
Реставрація салатової ванни Костопіль

Краще зробити ванну один раз, але якісно

На прикладі цієї ванни можна ще раз переконатись в тому, що краще зробити роботу один раз, але якісно. Дехто купляє дешеву фарбу, з надією що вдасться нею якісно зробити покраску ванни. Але так не буває, щоб зробити дешево, і в той самий час щоб було якісно та надійно. Якщо ви надумаєте покращити стан своєї ванни, то краще виберіть якісний матеріал. А який матеріал можна вважати найкращим? Станом на сьогодні рідкий акрил є матеріалом №1, яким найчастіше відновлюють старі ванни. Це беззаперечний факт, який можуть підвердити як багато майстрів (реставраторів), а також безліч задоволених клієнтів.

Наливна ванна Костопіль
Наливна ванна Костопіль

Покраска ванн в Костополі відбувається досить швидко, приблизно за три години. Вся робота виконується у вас вдома. Ванну зовсім не потрібно демонтовувати, і кудись далеко відвозити. На перший погляд може видаватись, що це все робиться якось складно, і багато різних клопотів. Але насправді все набагато простіше. За декілька годин відбуваються всі основні етапи відновлення. І ванна поступовно набуває все красивішого вигляду.

Відновлення ванни рідким акрилом
Відновлення ванни рідким акрилом

Реставрація ванн Костопіль та різні міста Рівненської області

Послуга з відновлення ванн доступна в Костополі, та в навколишніх селах: Лісопіль, Маща, Кам’яна Гора, Три Копці, Глажовка, Новий Берестовець, Іваничі, Берестовець, Садки, Головин, Велика Любашка, Підлужне, Трубиці, Рокитне, Пісків, Данчиміст, Мирне, Тихе, Велика Купля, Велике Поле, Замостище, Борщівка, Мала Любаша, і ще багато інших.

Ціна за відновлення ванни в Костополі та Рівненській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Костополі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *