Реставрація ванн Сторожинець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Сторожинець. Багатьох цікавить як саме відбувається весь процес з відновлення ванни акрилом. Коротко розглянемо декілька основних етапів цієї технології, і які є суттєві недоліки в таких методах як емалювання та використання акрилових вставок.

Технологія реставрації ванни рідким акрилом

Підготовчий етап

1. Очищення поверхні. Ванна ретельно очищується від бруду, іржі, накипу та залишків миючих засобів. Для цього використовуються спеціальні засоби і жорсткі губки.

2. Знежирення. Поверхня ванни знежирюється за допомогою розчинника або спеціального знежирювача. Це забезпечує краще зчеплення акрилу з основою.

3. Видалення старого покриття. Якщо на ванні є старе емалеве або акрилове покриття, його необхідно видалити за допомогою абразивних матеріалів.

 Нанесення рідкого акрилу

1. Підготовка матеріалу. Рідкий акрил ретельно перемішується до однорідного стану. Для цього використовуються спеціальні мішалки.

2. Нанесення акрилу. Рідкий акрил наноситься на поверхню ванни за допомогою шпателя або спеціального валика. Важливо рівномірно розподілити матеріал по всій поверхні.

3. Вирівнювання шару. Після нанесення акрилу його поверхня вирівнюється, щоб уникнути утворення нерівностей і бульбашок.

Заключний етап

1. Висихання. Ванна залишається висихати на 24-48 годин. У цей час важливо уникати контакту з водою і механічного впливу.

2. Перевірка якості. Після повного висихання проводиться перевірка якості покриття. У випадку виявлення дефектів, вони можуть бути виправлені шляхом повторного нанесення акрилу.

Реставрація ванн Сторожинець
Реставрація ванн Сторожинець

 Порівняння з іншими методами реставрації

Емалювання

Емалювання передбачає нанесення нового шару емалі на поверхню ванни. Цей метод є дешевшим, але менш довговічним і стійким до пошкоджень. Емальована поверхня може швидко втратити свій вигляд і вимагати повторної реставрації.

 Використання вставок

Використання вставок з акрилу або пластику – це ще один метод реставрації ванн. Він полягає в установці готової вставки всередину старої ванни. Цей метод є швидким і зручним, але має недоліки, такі як можливість утворення протікань і складність у догляді за швами.

Який можна зробити висновок? Реставрація ванн рідким акрилом – це ефективний і економічний метод відновлення старих ванн. Він забезпечує тривалий термін служби, привабливий вигляд і простоту догляду. Не зважаючи на певні недоліки, цей метод стає все більш популярним завдяки своїм перевагам і доступності. Якщо ви плануєте відновити свою ванну, рідкий акрил може стати чудовим вибором, який забезпечить відмінний результат на довгі роки.

Реставрація ванн Сторожинець та вся Чернівецька область

Відновлення старих ванн в Сторожинці та навколишніх селах: Буденець, Чудей, Череш, Панка, Комарівці, Зруб-Комарівський, Давидівка, Нова Жадова, Стара Жадова, Банилів-Підгірний, Нова Красношора, Косованка, Заболоття, Слобода-Комарівці, Брусенки, Дібрівка, Верхні Станівці, Костинці, Ясени, Виноград, Нові Бросківці, Старі Бросківці, Бобівці, Нові Драчинці, Драчинці, Глибочок, Кам’яна, Михальча, Заволока, Дубове, Великий Кучурів, Тисовець, Червона Діброва, Волока, Михайлівка, Димка, Глибока, Ропча, Йорданешти, Карапчів, Просокиряни, Петричанка, Кам’янка, Сучевени, Купка, Корчівці, Верхні Петрівці, Нижні Петрівці, Аршиця, Їжівці та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Сторожинці та Чернівецькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Сторожинці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *