Реставрація ванн Коростишів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Коростишів і вся Житомирська область. Сьогодні є безліч ремонтно-будівельних послуг. Серед них вкрай необхідною є відновлення емалі ванн. Замість того щоб купляти нову ванну в магазині, все більше людей шукають варіанти як її реставрувати. Велика перевага в тому, що це набагато дешевше та досить швидко. Ціна за реставрацію ванни наливним акрилом суттєво нижча, ніж покупка якісної нової ванни. І це одна з багатьох причин, чому ремонт ванн має велику популярність в місті Коростишів і не тільки.

Реставрація ванн Коростишів
Реставрація ванн Коростишів

Реставрація ванн Коростишів – фарбування різних ванн наливним акрилом

Багато позитивних відгуків свідчать про те, що сьогодні можливо відновити ванну з високою якістю. Звичайно, це смішно, коли дехто дає на відреставровану ванну гарантію 20 років. Це простий маркетинговий хід, щоб отримати замовлення. Але на практиці термін служби відновленої ванни приблизно 7-10 років. Але, правду кажучи, це також досить великий термін. Навіть нова ванна через стільки років вже буде виглядати не дуже свіжою. Але великий плюсом є те, що ванну можна відновлювати не один раз. Як висновок, навіть якщо через багато років вона виглядатиме вже не так гарно, тоді без проблем можна буде ще раз її відновити.

Відновлення чавунної ванни Коростишів
Відновлення чавунної ванни Коростишів

На жаль, ще не всі знають про цю чудову послугу. Дехто, можливо і чув про неї, але володіє неточною інформацією. Може побутувати думка що цей процес дуже складний. Але в реальності все відбувається досить швидко і просто. За 2 дні акрил на ванні повністю стає твердим і міцним. Залишається тільки встановити сифон, і можна випробувати вже відновлену ванну.

Покраска старої ванни Коростишів
Покраска старої ванни Коростишів

Ви працюєте тільки в місті Коростишів, чи також в інших містах?

Інколи доводиться відповідати на таке запитання. Послуга активно надається в Коростишеві, і по всій Житомирській області. Регулярно робиться виїзд в села біля Коростишева: Кулішівка, Розкидайлівка, Харитонівка, Смолівка, Мамрин, Стрижівка, Колодязьки, Козак, Більківці, Теснівка, Бобрик, Козіївка, Високий Камінь, Городське, Глибочок, Осиковий Копець, Шахворостівка, Єлизаветівка та багато інших. Деякі подробиці стосовно ціни та терміну виконання роботи ви можете дізнатись по телефону.

Наливна ванна в місті Коростишів
Наливна ванна в місті Коростишів

Ціна за реставрацію ванн у Коростишеві та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Коростишеві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *