Реставрація ванн Тлумач

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Тлумач,  вулиця Грушевського, 3. На фото видно, що ванна перед реставрацією виглядає дуже страшно. Це через те, що в цій квартирі робився ремонт, і у ванну зливали все що хотіли. Хоча ванна салатова, але можна побачити на ній білі плями. Це господарі пробували самостійно її реставрувати дешевою фарбою.

В багатьох виникає запитання про те, коли краще реставрувати стару ванну? До ремонту чи після? Можна зробити реставрацію і до ремонту у ванній кімнаті, але майстри можуть її пошкодити. Навіть якщо вони не будуть зливати брудну воду у ванну, проте під час укладання плитки у ванну може впасти щось важке і її пошкодити. І не тільки при укладанні плитки, а також інших роботах. Тому краще вже покривати ванну акрилом після всіх ремонтних робіт у ванній кімнаті.

Реставрація ванн Тлумач

Реставрація ванн Тлумач

Цей будинок, в якому робилось відновлення цієї старої ванни, знаходиться близько біля вулиць Винниченка та 9 Травня. Це практично навпроти Тлумацької школи інтернату.

Реставрація ванни Тлумач

Правильний догляд за ванною (Реставрація ванн Тлумач)

І не забувайте про правильний догляд за ванною вже після відновлення. Ванна буде виглядати гарною тільки тоді, коли її регулярно мити спеціальним засобом для акрилових ванн. При цьому потрібно використовувати тільки м`яку губку (схожу до тої, якою миємо посуд). Якщо говорити дуже по простому, то акрил це пластмаса. Але не звичайна пластмаса, а спеціальна для покриття ванн, безпечна для здоров’я.

В жителів Тлумача є чудова можливість замовити реставрацію ванни. Але не тільки Тлумаччани, а і мешканці поблизьких сіл можуть дати своїм ваннам нове життя. Можливий виїзд в такі села як Королівка, Гринівці, Колінці, Надорожна, Палагичі, Локітка, Гончарівка, Тарасівка та Грушка. Якщо ви телефонуєте мені щоб замовити реставрацію, то відразу повідомте мене про розмір ванни, чи вона раніше була реставрована, і який сифон у ванні. Мене найбільше цікавить який сифон, чавунний чи пластмасовий. Через те що під час відновлення ванни потрібно демонтувати сифон.

Ціна за реставрацію ванн в Тлумачі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Тлумачі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *