Реставрація ванн Ізмаїл

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ізмаїл. З кожним десятком років будь-яка ванна не стає кращою, а навпаки, погіршується її зовнішній вигляд. Чим більша сім`я, тим частіше приходиться користуватись ванною. А якщо ще й погана вода, то це може значно пришвидшувати псування покриття ванни. Якщо у вас виникла така ситуація, тоді можна кардинально покращити свою ванну завдяки сучасному методу відновлення. Розглянемо декілька основних причин, через які з кожним роком все більше та більше людей в Ізмаїлі реставрують свої ванни.

Реставрація ванн Ізмаїл
Реставрація ванн Ізмаїл

Декілька основних причин відновити свою стару ванну

Насправді причин є багато, але хочеться згадати тільки найголовніші. По перше, не кожен може замінити стару ванну на нову, без руйнування плитки. Немає смислу встановлювати нову ванну, якщо вона буде серед розбитої плитки. Якраз для цього існує можливість відновити свою ванну в домашніх умовах. Плитку збивати не потрібно, ванну виносити також не потрібно. Після узгодження всіх деталей по телефону, в конкретний день та годину приїжджає майстер, і за декілька годин акуратно виконує всю роботу. В процесі реставрації не пошкоджується сантехніка чи плитка. Це одна з основних причин, чому в наш час багато хто замовляє послугу з відновлення ванни.

Відновлення ванн Ізмаїл
Відновлення ванн Ізмаїл

По друге, ціна за відновлення ванни є адекватною та доступною. Покупка та встановлення нової ванни потребує набагато більше фінансових витрат. Для прикладу, нова чавунна ванна може коштувати в середньому в десять разів більше, ніж ціна за реставрацію. І такі ціни не тільки в Ізмаїлі, але також в інших містах України. Ось чому сьогодні так багато приймає рішення в сторону реставрації. Це набагато простіше, швидше, та дешевше.  

Реставрація чавунних та металелих ванн (Ізмаїл)
Реставрація чавунних та металелих ванн (Ізмаїл)

Реставрація ванн Ізмаїл та вся Одеська область

Багатьом подобається те, що зробити покраску ванни можливо як в Ізмаїлі, так і в навколишніх селах: Матроска, Дунайське, Броска, Ларжанка, Нова Некрасівка, Озерне, Коса, Новоозерне, Лощинівка, Саф’яни, Утконосівка, Багате, Стара Некрасівка, Кислиця, Новосільське та інші. Інколи приходиться поїхати на замовлення за багато кілометрів. В такому випадку краще щоб було хоча б декілька замовлень в одному напрямку. Можливо, потрібно буде зачекати якийсь час, щоб з’явилась ще одна ванна.

Якісний ремонт ванни рідким акрилом (ІЗМАЇЛ)
Якісний ремонт ванни рідким акрилом (ІЗМАЇЛ)

Ціна за реставрацію ванн в Ізмаїлі та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ізмаїлі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *