Реставрація ванн Кілія

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кілія. У випадку з пошкодженням на поверхні ванни виникає потреба якимось чином зробити відновлення. Якщо говорити про часткове пошкодження, то сьогодні можна купити спеціальні ремкомплекти для ремонту сколів на ванні, і таким чином вирішити свою проблему. Але в більшості випадків старі ванни потребують не часткового ремонту, а загальної реставрації всієї поверхні. Спробуємо без зайвих подробиць розглянути найбільш популярний матеріал, з допомогою якого в наш час переважно відновлюють свої ванни.

Якісне фарбування ванни рідким акрилом

З роками все менше та менше людей стали фарбувати свої ванни емаллю. В певний період на ринку будівельних матеріалів з’явився рідкий акрил, який призначений виключно для нанесення на ванну. З того часу все більше та більше майстрів (реставраторів) почали пробувати робити ванни цим матеріалом, і згодом повністю переходили тільки на акрил. Чому наливний акрил практично витіснив інші матеріали, і став найбільш популярним матеріалом для фарбування ванн в домашніх умовах? Ось декілька причин.

Реставрація ванн Кілія
Реставрація ванн Кілія

Акрил є тим матеріалом, який дуже міцно тримається практично на будь-якій ванні. У випадку дотримування правильної технології реставрації, наливний акрил надійно прослужить багато років на чавунній, акриловій чи залізній ванні. Крім цього, не слід забувати що процес реставрації відбувається вдома, у ванній кімнаті. Тому вкрай важливо щоб матеріал, який наноситься на поверхню ванни, не мав їдкого запаху. А це якраз і є ще однією причиною, чому практично всі вибирають рідкий акрил. Далеко не кожен хоче, або і навіть має можливості на момент фарбування ванни кудись виїхати на декілька днів.

Фарбування старих ванн Кілія та по Одеській області

Відновлення ванн акрилом як в Кілії, так і в навколишніх населених пунктах: Кислиця, Багате, Першотравневе, Утконосівка, Кам’янка, Суворове, Комишівка, Василівка, Муравлівка, Червоний Яр, Приозерне, Нова Покровка, Дзинілор, Старі Трояни, Фурманівка, Новоселівка, Помазани, Шевченкове, Дмитрівка, Струмок, Трудове, Нерушай, Миколаївка, Новомиколаївка, Мирне, Десантне, Приморське, Ліски, Вилкове, Новокам’янка, Баннівка, Голиця, Острівне, Холмське, Надеждівка, Глибоке та ще багато інших.  

Ціна за реставрацію ванн в Кілії та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Кілії, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *