Реставрація ванн Рожнятів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рожнятів, вулиця Січових Стрільців (майже біля самого перехрестя, де колись був пост ГАІ). Ванна довжиною 1.5 заливалась рідким якісним акрилом. Приблизно за 4 години вдалося повністю відновити ванну. Після реставрації важко повірити, що це ванна ще з радянських часів. Найперше що спадає на думку, що це абсолютно нова ванна з магазину!

Не тільки мешканці Рожнятова можуть замовити послугу по реставрації ванни. Можна приїхати також в Сваричів, Креховичі, Нижній Струтень, Верхній Струтень, Спас, Цінева, Дуба, Рівня та інші села. Можливо для вас кращим варіантом буде зробити реставрацію ванни самостійно. Так багато хто робить. Якщо самому відновлювати ванну то виходить значно дешевше. На моєму каналі можете знайти відео “Як реставрувати ванну наливним акрилом. Повна відео інструкція“. Якщо не можете знайти, то двоніть мені, і я відправлю Вам відео на вайбер, або допоможу знайти. В будь якому випадку. Чи ви хочете замовити майстра, чи купити акрил для ванн, чи просто отримати консультацію, то можете дзвонити мені. Постараюсь допомогти.

Реставрація ванн Рожнятів

Реставрація ванн Рожнятів

Відреставрована ванна має вигляд абсолютно нової (Реставрація ванн Рожнятів)

Не тільки на відео, але і на фото можна побачити яка велика різниця ДО і ПІСЛЯ зробленої роботи. Якби хтось зайшов в цю ванну кімнату через декілька днів, і побачив цю ванну, то швидше всього побумав би що це нова ванна. Важко повірити що така красива ванна раніше була страшною. Але після покраски (реставрації) вона отримує “нове життя”. Поверхня ванни стає білосніжною, гладкою та приємною на дотик. Та що казати, і не соромно коли приходять гості чи приїзджають родичі, і бачать страшну ванну. Це все робиться завдяки старанності майстра, якісному матеріалу та перевіреній технології.

Реставрація ванн Рожнятів

І ще Ви можете побачити що під час покраски ванни зовсім нічого не пошкоджується. Плитка на стіні та на підлозі залишається чистою. Побоювання, що буде пошкоджено плитку, є марними і безпідставними. В хорошого майстра завжди після роботи залишається порядок.

Реставрація ванн Рожнятів

Ціна за реставрацію ванн в Рожнятові та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Рожнятові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *