Реставрація ванн Долинська

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Долинська. Багато хто вже добре знає про цю послугу. Але є й такі, хто тільки чув що хтось робив собі реставрацію ванни. Спробуємо без зайвих подробиць зробити короткий опис цієї унікальної та дуже потрібної послуги. Розглянемо її є основні види фарбування ванн, і який з них найчастіше вибирають мешканці Долинської.

Як відбувається вся робота з відновлення старої ванни?

Найперше, про що багато хто переймається – це питання чи потрібно виймати свою ванну та кудись відвозити. В багатьох ситуаціях це зробити просто не можливо. Насправді вся робота з відновлення ванни виконується вдома, безпосередньо у ванній кімнаті. Виймати її та кудись відвозити зовсім не потрібно. Щоб зробити всю роботу з ванною – потрібно приблизно три години. Іноді буває менше, іноді більше. Залежно від того, в якому стані покриття на ванні, і чи вона була в минулому пофарбована. Основні 3 етапи роботи – це шліфування, знежирення за нанесення на поверхню ванни спеціального матеріалу. А яким матеріал найкраще покривати свою ванну?

Реставрація ванн Долинська
Реставрація ванн Долинська

Хоча сьогодні є різноманітні фарби, які використовують для відновлення ванн, проте вже багато років найпопулярнішим залишається рідкий акрил. Цей матеріал не є дешевим, але його найчастіше використовують через велику кількість переваг. Одна з них – це відсутніх неприємного запаху в процесі роботи. Для багатьох це є досить важливо, особливо в кого маленькі діти. Також перевага акрилу над іншими матеріалами полягає в тому, що він підходить абсолютно для всіх видів ванн – чавунних, акрилових та металевих. Акрилове покриття має красивий вигляд і є приємним на дотик.

Реставрація ванн Долинська та вся Кіровоградській області

Сьогодні цілком можливо замовити фарбування ванн як в місті Долинська, так і в поблизьких населених пунктах: Садки, Сергіївка, Дмитрівка, Нариманівка, Криничне, Маловодяне, Червоне Озеро, Писанка, Лебедине, Третє, Новокиївка, Криничуватка, Березуватка, Мар’янівка, Новоігорівка, Широка Балка, Антонівка, Березівка, Молодіжне, Новогригорівка Перша, Новосавицьке, Лаврівка, Тирлова Балка, Суходільське, Першотравневе, Мирне, Никифорівка, Василівка, Зелений Гай, Веселі Боковеньки, Нагірне, Іванівка, Олександрівка, Новомихайлівка, Степове, Фалькове, Федоро-Шулічине, Новоолександрівка, Новошенченкове, Благодатне, Катеринівка, Очеретяне, Новогригорівка Друга, Богданівка, Новоскелюватка, Каширівка, Славне, Вишневе, Згода, Марфівка, Братський Посад, Гранітне, Новоданилівка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Долинській та Кіровоградській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Долинській, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *