Реставрація ванн Херсон

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Херсон. Сьогодні за дуже короткий термін можна якісно відновити чавунну, акрилову або залізну ванну. Найпопулярніший метод реставрації ванн відомий більшості як “наливна ванна”. Ця назва походить від методу реставрації. Акрил рівномірно наливається на поверхню ванни, завдяки чому після повного висихання вся ванна набуває вигляд абсолютно нової ванни. Такий метод є популярним не тільки в Херсоні, але також практично по всій Україні. Як правило, його вибирають ті, хто хоче зробити свою ванну якісно та надійно.

Реставрація ванн Херсон
Реставрація ванн Херсон

Робити відновлення ванни ДО ремонту чи ПІСЛЯ?

Це досить важливе питання, тому спробуємо визначити, в який період найкраще реставрувати свою ванну. Якщо дати коротку відповідь, то краще після ремонту. Чому? Як для майстра, який реставрує ванну, немає особливо значення коли це робити, до ремонту у ванній кімнаті, чи після. Головне щоб у приміщенні була відповідна температура, і під час реставрації було чисто та ніхто не заважав. Проте, в більшості випадків, для господаря краще спочатку зробити ремонт у ванній кімнаті, після чого вже відновити саму ванну. Як показує багаторічний досвід, якщо спочатку реставрувати ванну, то в процесі ремонту майстри можуть щось впустити в неї, і пошкодити.

Відновлення старої ванни Херсон
Відновлення старої ванни Херсон

Не потрібно перейматись тим, що під час реставрації ванни буде пошкоджена плитка. Це практично неможливо, оскільки вже є великий досвід в роботі, і все робиться так, щоб максимально уникнути будь-яких пошкоджень. Але, якщо ви не можете остаточно визначитись, в який період вам найкраще реставрувати ванну, тоді можете зателефонувати. Ви отримаєте необхідну консультацію, яка допоможе прийняти правильне рішення.

Покраска ванн Херсон
Покраска ванн Херсон

Популярна послуга “реставрація ванн Херсон” в місті та всій області

Мешканці всієї Херсонської області мають можливість замовити реставрацію своєї ванни: Нова Каховка, Каховка, Олешки, Зеленівка, Генічеськ, Скадовськ, Гола Пристань, Новотроїцьке, Таврійськ, Новоолексіївка, Білозерка, Каланчак, Чаплинка, Велика Лепетиха, Нововоронцовка, Нова Маячка, Горностаївка, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Любимівка.

Ціна за реставрацію ванн в Херсоні та Херсонській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Херсоні, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *