Реставрація ванн Покров

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Покров. Сьогодні для багатьох людей великою проблемою являється жахливий стан ванни. Багато хто справді не знає що робити зі своєю жахливою ванною. Здавалось би, в чому проблема?! Вийняв свою стару ванну, і на її місце встановив нову з магазину. Але не все так просто, як може видаватись на перший погляд. Щоб вийняти стару ванну з ванної кімнати, інколи приходиться розбивати плитку. А це вже означає що треба повністю робити ремонт. Далеко не кожного влаштовує така «приємна» перспектива. Як правильно поступити в такій ситуації?

Реставрація ванн Покров
Реставрація ванн Покров

Чудова альтернатива покупки нової ванни – реставрація старої

Сьогодні все частіше цікавляться послугою з відновлення старих ванн. І в цьому нема нічого дивного. Тому що у багатьох випадках набагато простіше зробити реставрацію своєї ванни, ніж купляти нову. І тут річ навіть не в тому, що реставрація це набагато дешевше ніж покупка нової якісної ванни. Багато хто відновлює свої ванни, тому що це зручно, швидко, і якісно. Досить часто трапляються випадки, коли у ванній кімнаті виконуються ремонтні роботи. І господар має можливість демонтувати свою стару ванну, після чого на її місце встановити нову. Але навіть у таких ситуаціях залишають стару якісну ванну, і наприкінці завершення ремонту робиться реставрація.

Відновлення старої ванни (Покров)
Відновлення старої ванни (Покров)

Щоб залишитись задоволеним своєю відновленою ванну, потрібно щоб її реставрував досвідчений майстер. На якість роботи впливає не тільки досвід майстра, але також і матеріал, яким буде покриватись поверхня ванни. Серед багатьох матеріалів для фарбування ванн найкращим вважається рідкий акрил. Одна з переваг цього матеріалу в тому, що він підходить практично для всіх ванн – залізних, акрилових чи чавунних.

Наливна ванна - місто Покров
Наливна ванна – місто Покров

Реставрація ванн Покров та по всій Дніпропетровській області

Реставрація різних ванн в Покрові та можливий виїзд в навколишні села: Красне, Шахтар, Набережне, Грушівка, Гранітне, Усть-Кам’янка, Токівське, Червоний Тік, Мар’янське, Тік, Червоний Запорожець, Шолохове, Хмельницьке, Гірницьке, Катеринівка, Чортомлик та ще багато інших. Зазвичай робиться виїзд у віддалено село тільки коли є два або три замовлення в одному напрямку.

Фарбування залізної ванни рідким акрилом (ПОКРОВ)
Фарбування залізної ванни рідким акрилом (ПОКРОВ)

Ціна за реставрацію ванн в Покрові та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Дніпрі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂