Реставрація ванн Коцюбинське

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Коцюбинське. Практично в кожного наступає такий момент, коли потрібно вирішувати що робити зі своєю ванною. Особливо якщо це ванна ще з радянських часів, і вона у жахливому стані. Можна просто купити нову ванну. Але сьогодні багато хто користується альтернативним способом як вирішити проблему зі своєю старою ванною – це зробити реставрацію. Розглянемо які існують варіанти відновлення ванн на дому, і яких з них дійсно вартий уваги.

Який обрати метод відновлення ванни, щоб було дійсно якісно та надовго?

Сьогодні майстри (реставратори) використовують декілька способів відновлення ванн. Один з них – це нанесення емалі. Дехто цей метод називає просто «емаліровка». В Коцюбинському, та в інших містах України, не так часто замовляють відновлення ванни по цій технології. Хоча ціна за нанесення емалі є досить дешевою, проте якість та довговічність служби такої ванни насправді не є великою. Емаль, як матеріал для фарбування ванн, вважається бюджетним та недовговічним. Якщо говорити про дійсно якісну реставрацію, то краще вибрати наливний акрил. Цей матеріал переважно вибирають ті, хто хоче зробити свою ванну один раз і на багато років. Які він має переваги?

Реставрація ванн Коцюбинське
Реставрація ванн Коцюбинське

Одна з суттєвих переваг рідкого акрилу над іншими матеріалами – це відсутність хімічного запаху під час роботи та в періоді висихання. Завдяки цьому господарям помешкання не потрібно виїжджати на декілька днів, щоб уникнути отруєння від випарів матеріалу. А це, до речі, цілком може трапитись, якщо використовувати якийсь дешевий матеріал. Також слід відзначити, що наливний акрил міцно тримається практично на будь-якій ванні. Немає значення якою є ванна – чавунною, залізною чи навіть акриловою. Головне якісно підготувати поверхню ванни до заливки акрилом. Тоді можна гарантувати, що акрил багато років надійно прослужить на ванні з будь-якою поверхнею.

Реставрація ванн в Коцюбинському та по всій Київській області

Сьогодні є можливим замовити послугу як в місті Коцюбинське, так і мешканцям всієї Київської області. Виїзд у віддалені села потребує додаткових витрат на пальне. Тому телефонуйте, щоб дізнатись точну ціну за роботу.

Ціна за реставрацію ванн в Коцюбинському та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *