Реставрація ванн Богородчани

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

 Реставрація ванн Богородчани. Метод відновлення ванни, який показано на відео, називається “Наливна Ванна”. Чому цей спосіб відновлення старих ванн має саме таку назву? Тому що акрил, яким покривається поверхня ванни, плавно НАЛИВАЄТЬСЯ на стінки ванни. Після чого він рівномірно вирівнюється по всій площині ванни. Акрил наноситься не кісточкою, валиком чи розпилювачем. Від цього і походить така назва. 

  В цьому методі реставрації найважливішим є можливість демонтувати сифон. Якщо це не вдасться зробити, тоді краще взагалі не братись за відновлення такої ванни. Під отвір, де був демонтований сифон, підставляється якась посудина, якої не шкода. І після наливу акрилу він буде повільно стікати в цю посудину ще протягом 2-3 годин. Ось чому так важливо щоб можна було демонтувати сифон. Якщо просто закрити сифон пробкою, то акрил не буде мати куди стікати, і поступово буде наповнювати дно ванни. Через це не буде правильного нахилу дна ванни, і вода буде дуже погано стікати в каналізацію. А якщо буде погано стікати вода – то це може з часом негативно вплинути на білосніжний вигляд дна ванни. 

Реставрація ванни Богородчани

 Реставрація ванни Богородчани (3)

Як демонтувати старий чавунний сифон? (реставрація ванн Богородчани)

Практично неможливо відкрутити старий чавунний сифон. Чому? Тому що в ньому, за багато десятиліть, утворюється дуже багато іржі. За багато років роботи по відновленню ванн я ще жодного разу не чув, щоб комусь вдалось просто відкрутити чавунний сифон. Практично завжди доводиться використовувати “болгарку” та молоток. Щоб можна було вибити такий сифон, варто підрізати його як з-під низу, так і з внутрішньої сторони ванни. Звичайно що кожний випадок індивідуальний, але зазвичай саме таким методом вдається його демонтувати.

Також Вам не варто надто перейматись що під час демонтажу трішки пошкодиться поверхня ванни. Під час реставрації це все виправляється. Навіть якщо десь і будуть місця з незначними порізами, то це все виправляється з допомогою універсальної автомобільної шпаклівки.

Телефонуйте, щоб замовити реставрацію вашої ванни в Богородчанах, чи в будь-якому місті та селі Івано-Франківської області. 

Ціна за реставрацію ванн в Богородчанах

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Богородчанах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *