Реставрація ванн Трускавець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Вебсторінка на тему РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ТРУСКАВЕЦЬ по вул. Мазепи, 36. Ця стара залізна ванна покривалась спеціальним матеріалом для реставрації ванн. Мова йде про наливний акрил білого кольору. По технології цей акрил заливається на стінки ванни, і він має властивість самовирівнюватись. Після повного висихання акрил дуже міцно тримається до поверхні ванни.  Перед заливкою акрилу потрібно ретельно підготувати ванну (шліфування, знежирення, висушування). 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ ТРУСКАВЕЦЬ, Мазепи, 36

Господарі цієї ванни спочатку хотіли замінити її на нову. Але заміна ванни, яка обкладена плиткою, це не просте завдання. Тільки подумати що треба збивати плитку, потім по новому все обкладати — і вже від цього болить голова. А з реставрацією набагато простіше. Єдине що потрібно демонтувати — це сифон. Але це не проблема, після повного висихання акрилу монтаж сифона займає 5-10 хвилин, і все готово, можна користуватись відновленою ванною.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ ТРУСКАВЕЦЬ, Мазепи, 36 (1)

Мабуть, ви помітили з відео що в цю ванну зливалась брудна вода з пральної машинки. Для будь-якої ванни це не добре, а особливо для акрилової. Добре що господарі це розуміють, і після реставрації зробили відлив з пральної машинки прямо в каналізацію. Завдяки цьому відновлена ванна прослужить набагато більше років. 

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ ТРУСКАВЕЦЬ, Мазепи, 36 (2)

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ ТРУСКАВЕЦЬ, Мазепи, 36 (3)

[Реставрація ванн Трускавець] – доступний метод як покращити стан старої ванни

Хочеться сказати пару слів про місто Трускавець. Це була перша ванна, яку я реставрував у Трускавці. Після роботи ще залишилось достатньо часу для прогулянки по місту. В загальному це містечко дуже сподобалось. Досить незвично бачити так багато готелів та санаторій в одному місті. Кожного разу, коли буду їхати в Трускавець робити реставрацію ванни, старатимусь виділити час для прогулянки по цьому чудовому місту.

Не тільки мешканцям Трускавця доступна ця послуга. Якщо ви живете поблизу Трускавця, і бажаєте оновити покриття ванни, то це не проблема, можна зробити виїзд в будь-яке село чи містечко. Наприклад, в Борислав, Попелі, Модричі, Стебник, Дережичі, Станиля, Доброгостів та багато інших. Відновлення ванн наливним акрилом – це правильне рішення, коли виникає питання що робити зі своєю старою ванною. Ви можете зателефонувати і отримати необхідну консультацію.

Ціна за реставрацію ванн в Трускавцях

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Трускавцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *