Реставрація ванн Чернігів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Чернігів. Метод реставрації ванни – “Наливна ванна”. Це найкраща технологія, яка існує в наш час. Ціна за відновлення ванни цим методом є абсолютно доступною, а якість дуже висока. Ще однією важливою перевагою є відсутність різкого запаху під час реставрації. Це одне з найчастіших запитань, яке доводиться чути: “Чи можливо перебувати у квартирі в період відновлення ванни, особливо якщо є маленькі діти”? Якщо реставрувати ванну дешевою фарбою, тоді краще виїхати з дому на декілька днів. Але, коли виконується робота якісним, дорогим акрилом, то різкого запаху практично не відчутно.

Реставрація ванн Чернігів
Реставрація ванн Чернігів

Відновлювати свою ванну рідким акрилом чи емаллю?

Багато років тому не існувало акрилу для ванн. Реставрували ванну тільки тими матеріалами, які були доступними в той час. Дехто робив експерименти, і покривав свою ванну фарбою для автомобілів. З часом з’являлись різні види емалі для ванн. Ціна за емаль зазвичай є низькою, проте і якість такого покриття також дуже низька. Переважно ванна, яка відновлювалась емаллю, приблизно через один рік знову потребувала реставрації. Покриття місцями тріскало та починало відлущуватись. Але ситуація кардинально змінилась відтоді, коли з’явився наливний акрил.

Наливна ванна - Чернігів
Наливна ванна – Чернігів

Технологія нанесення акрилу на ванну є досить простою. Для цього не потрібно мати якісь спеціальні інструменти. Тому багато хто в Чернігові почав пробувати реставрувати свою ванну акрилом, і з часом почали з’являтись багато позитивних відгуків. Дехто з часом розпочинав відновлювати ванни цим методом не тільки своїм знайомим, а як професійний майстер на постійній основі. Як результат, сьогодні в Чернігові мало хто цікавиться як реставрувати ванну емаллю. Майже всі хочуть відновити свою ванну тільки рідким акрилом.

Відновлення залізної ванни (Чернігів)
Відновлення залізної ванни (Чернігів)

Реставрація ванн Чернігів + вся область

Час від часу планується виїзд в різні міста Чернігівської області, для того, щоб виконати замовлення: Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський, Носівка, Корюківка, Мена, Городня, Ічня, Сновськ, Бобровиця, Борзна, Козелець, Семенівка, Варва, Ріпки, Сосниця, Остер, Короп. Якщо у вас є запитання, ви можете зателефонувати для безкоштовної консультації.

Якісна реставрація старої ванни в Чернігові
Якісна реставрація старої ванни в Чернігові

Ціна за реставрацію ванн у Чернігові та Чернігівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Чернігові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *