Реставрація ванн Борщів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Борщів. Чи можливо якісно відновити ванну в домашніх умовах? Цілком реально! Але для цього потрібно відшукати професійного майстра, який не економить на матеріалі. Такого майстра, який вже не один рік займається ваннами, і має багато позитивних відгуків про свою роботу. Один з вагомих показників того, що майстер (реставратор) добре робить ванни, являється те, чи він використовує наливний акрил. Коротко розгляньмо, чому саме рідкий наливний акрил сьогодні вважається найкращим матеріалом для відновлення ванн.

Реставрація ванн Борщів
Реставрація ванн Борщів

Рідкий акрил для фарбування старих ванн – один з найкращих матеріалів

Клієнти, які хочуть відновити собі ванну, переважно діляться на дві категорії. Одні шукають найпростіший та найдешевший спосіб. Наприклад це можуть бути люди, які в найближчому часі планують робити ремонт і викидати свою стару ванну. Але їм потрібно хоча б декілька місяців ще користуватись ванною. Це якраз та ситуація, коли нема змісту замовляти дорогу послугу.

Відновлення ванн Борщів
Відновлення ванн Борщів

І зовсім інша справа, коли хтось хоче зробити реставрацію якісно. Щоб ванна прослужила багато років. В такому випадку зрозуміло, що ціна за послугу буде значно вищою. Тому що для якісної реставрації потрібно використовувати тільки перевірений, дорогий матеріал. Якраз акрил і є таким матеріалом. Він має досить багато плюсів, і одним із них є відсутність різкого запаху. Зовсім не потрібно на декілька днів їхати зі свого помешкання, щоб уникнути отруєння від випарів фарби. Крім того, акрил багатьом подобається через його високу теплоізоляцію. Безперечно що ванна, яка покрита наливним акрилом, набагато краще зберігає теплу воду. Для декого це є важливим фактором.

Фарбування залізної ванни (БОРЩІВ)
Фарбування залізної ванни (БОРЩІВ)

Реставрація ванн Борщів та в інших містах Тернопільської області

Відновлення старих ванн в Борщові та поблизьких селах: Сков’ятин, Шишківці, Верхняківці, Висічка, Пищатинці, Стрілківці, Королівка, Юр’ямпіль, Новосілка, Глибочок, Більче-Золоте, Констанція, Ланівці, Козаччина, Озеряни, Тулин, Жилинці, Пилатківці, Грабівці, Тулин, Цигани, Мушкатівка, Слобідка-Мушкатівська, Іванків, Гуштинка, Вовківці, Сапогів, Кривче та ще багато інших. В деяких випадках за виїзд в дуже віддалене село потрібно буде додатково покрити витрати за пальне.

Професійне відновлення ванн - Борщів
Професійне відновлення ванн – Борщів

Ціна за реставрацію ванн в Борщові та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Борщові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *