Реставрація ванн Харків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Харків. Рідким акрилом відновлювати можна абсолютно різні ванни – чавунні, металеві та акрилові. І це зовсім не важливо, в якому стані ванна. Навіть якщо їй дуже багато років, і вона виглядає жахливо – для досвідченого майстра це не проблема. Першим етапом реставрації ванни є шліфування всієї поверхні. В результаті цієї роботи зачищається іржа, наліт та все інше. Бувають такі випадки, коли є сколи на ванні. Їх обов’язково потрібно шпаклювати, щоб в кінцевому результаті отримати максимально рівну поверхню ванни. Акрил лягає на поверхню ванни досить товстим шаром, тому він добре перекриває всі недоліки.

Відновлення ванн у Харкові
Відновлення ванн у Харкові

Реставрація ванн Харків (найкраща технологія, як за короткий час відновити стару ванну)

Є різні способи відновлення ванн – від дешевих, до найдорожчих. Дешеву реставрацію не варто робити, оскільки така ванна за дуже короткий час знову буде страшною. А в деяких випадках навіть гіршою, ніж до реставрації. Тому абсолютно мудро відновити свою ванну дорожчим методом, і бути впевненим що така ванна буде служити багато років. Здебільшого сьогодні поступають замовлення на реставрацію наливним акрилом, тому що цей метод вже перевірений часом, і має безліч позитивних відгуків. Акрил на ванні не тільки гарно виглядає, але він також є досить приємним на дотик.

Реставрація ванн Харків
Реставрація ванн Харків

Вже багато хто в Харкові відновив свою ванну наливним акрилом. Особливо це стосується випадків, коли йде мова про чавунні ванни. Сьогодні можна купити нову чавунну ванну, але її ціна буда набагато вищою, ніж зробити реставрацію старої. Через це послуга «реставрація ванн Харків» має велику популярність серед населення.

Реставрація чавунної ванни - Харків
Реставрація чавунної ванни – Харків

Відновлення ванн в Харкові по сучасній технології

Послуга активно надається у всіх районах Харкова: Київський, Немишлянський, Новобоварський, Основ’янський, Слобідський, Салтівський, Холодногірський, Шевченківський, Індустріальний. Також виконується виїзд в такі міста: Лозова, Ізюм, Чугуїв, Первомайський, Купянськ, Люботин, Мерефа, Красноград, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Богодухів, Нова Водолага, Валки, Барвінкове, Золочів, Краснокутськ, Сахновщина, Кегичівка, Шевченково, Борова, Печеніги. Подробиці стосовно виїзду на реставрацію ванни по області уточняйте по телефону.

Відновлення ванни наливним акрилом (Харків)
Відновлення ванни наливним акрилом (Харків)

Ціна за реставрацію ванн в Харкові та Харківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Харкові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *