Реставрація ванн Сколе

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Сколе. Кожний рік користування ванною не покращує стан її поверхні, а навпаки, вона стає все гіршою та гіршою. Навіть дуже міцна та якісна емаль з часом втрачає свій красивий вигляд. Місцями з’являються різні тріщини (павутинка), жовті плями й навіть відбиті кусочки емалі. І в цьому немає нічого дивного, оскільки ванна практична кожного дня в користуванні. Процес псування поверхні ванни значно прискорюється, якщо нею користується велика сім’я. Або може бути ще інша причина – дуже погана якість води. Чи реально сьогодні якимось чином покращити вигляд своєї ванни?

Реставрація ванн Сколе
Реставрація ванн Сколе

Краще зробити реставрацію, ніж купляти нову «бляшанку»!

Такий погляд сьогодні висловлюють чим раз, тим більше людей. В мешканців міста Сколе є чудова можливість кардинально відновити свою стару ванну. Замість того щоб купляти не якісну нову ванну, набагато простіше замовити реставрацію. Як саме відбувається весь процес відновлення старих ванн? Вся робота триває не дуже довго, від двох до чотирьох годин. Якщо ваша ванна до цього вже була колись чимось пофарбована, то час реставрації може бути трішки довшим.

Відновлення старих ванн - Сколе
Відновлення старих ванн – Сколе

Найперше вся ванна ретельно шліфується. Це робиться для того, щоб зачистити ванну від нальоту, бруду, та певною мірою дещо підрівняти її поверхню. Також завдяки шліфуванню забирається весь глянець, та емаль робиться матовою. Після цього наступає етап знежирення ванни. Обов’язково потрібно щоб ванна була чистою. З допомогою технічного фена висушується та прогрівається вся ванна – стінки, дно та борти. І в завершальному етапі підготовлений акрил рівномірно наливається на ванну. Акрил плавно покриває всю поверхню, і таким чином стара ванна за дуже короткий час отримує абсолютно інший вигляд.

Фарбування ванн акрилом (СКОЛЕ)
Фарбування ванн акрилом (СКОЛЕ)

Реставрація ванн Сколе і не тільки (вся Львівська область)

Замовлення приймаються не тільки в місті Сколе, але також в поблизьких селах: Коростів, Гребенів, Тухля, Либохора, Дубина, Кам’янка, Труханів, Побук, Тишівниця, Верхнє Синьовидне, Корчин, Крушельниця і ще багато інших. Можливо ціна за роботу у віддаленому селі буде вищою, оскільки треба буде покрити за витрати на пальне.

Наливна ванн - місто Сколе
Наливна ванн – місто Сколе

Ціна за реставрацію ванн в Сколе та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Сколе, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *