Реставрація ванн Старий Самбір

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Старий Самбір. На цій сторінці розміщена інформація про відновлення чавунної ванни, яка має довжину 150 сантиметрів. Це найбільш поширені ванни, які приходиться реставрувати. Хоча таким ваннам вже не один десяток років, проте не кожен поспішає їх викидати. Переважно в старих ваннах можна побачити досить пошкоджену емаль. Але вони мають дуже міцну основу, що являється їхньою великою перевагою. А для багатьох це є важливою причиною, щоб не купляти нову ванну, а реставрувати стару. Багатьох цікавить запитання – які види ванн можливо відновлювати.

Реставрація ванн Старий Самбір
Реставрація ванн Старий Самбір

Фарбування чавунних, залізних та акрилових ванн

Якщо сказати коротко, то відновити можна практично будь-яку ванну. Головне, щоб була міцною основа, на яку заливається рідкий акрил. В чавунних ваннах з цим взагалі немає проблем, тому що в них основа дуже товста та міцна. З металевими ваннами може буде по різному. Не часто, але трапляються залізні ванни, які сильно пошкоджені іржею. Коли вже в багатьох місцях практично нема живого металу. Це якраз та ситуація, коли вже неможливо відновити ванну. Щоправда, такі ванни дійсно трапляються дуже рідко. Переважно люди не доводять свої ванни до такого плачевного стану.

Відновлення ванни - Старий Самбір
Відновлення ванни – Старий Самбір

І третій тип ванн, про який потрібно згадати – це акрилові ванни. Вони найбільш проблемні, якщо говорити про стійкість та надійність. Акрилова ванна є дуже тонкою, тому навіть при незначному механічному навантажені може бути пошкоджене дно чи стінки. Таке часто трапляється, коли щось падає в акрилову ванну, і відколюється шматочок акрилу. Або взагалі може утворитись велика тріщина. Через це інколи може бути складно якісно реставрувати акрилову ванну. В деяких випадках акрилові ванни реставруються, але без надання гарантії.

Фарбування старої ванни (СТАРИЙ САМБІР)
Фарбування старої ванни (СТАРИЙ САМБІР)

Реставрація ванн Старий Самбір та в інших населених пунктах Львівської області

Професійне відновлення ванн в Старому Самборі та поблизьких селах: Завадка, Тершів, Сушиця, Стрільбичі, Бусовисько, Верхній Лужок, Велика Лінина, Лаврів, Стрільбичі, Стара Сіль, Шумина, Засадки, Іванів, Твари, Торчиновичі, Торгановичі, Морозовичі, Созань, Страшевичі, Бережниця, Кобло, Воля та ще багато інших.

Наливна ванна - Старий Самбір
Наливна ванна – Старий Самбір

Ціна за реставрацію ванн в Старому Самборі та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Старому Самборі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *