Реставрація ванн Конотоп

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Конотоп. Звичайно що нікому не приємно кожного дня бачити свою страшну ванну. За багато років навіть дуже дорогі ванни псуються та втрачають блиск та красоту. Поверхня ванни покривається плямами та тріщинками. Тому виникає потреба щось робити зі своєю ванною. Звичайно що можна просто викинути стару, і на її місце встановити нову. Але багато хто в Конотопі вибирає інший спосіб – зробити реставрацію своєї ванни. Коротко розгляньмо як відбувається процес фарбування ванни.

Реставрація ванн Конотоп
Реставрація ванн Конотоп

Реставрація ванн Конотоп – це швидко та зручно

Відновлення ванн акрилом має досить багато переваг. Одна з них полягає в тому, що робота виконується в домашніх умовах, тобто у ванній кімнаті. Зовсім не потрібно демонтовувати ванну, щоб її відновити. Це велика перевага, тому що витягати та кудись відвозити ванну може бути досить важко. А так зробив замовлення, приїхав майстер у домовлений день та час, і за декілька годин ванна вже як нова. Так так, вся робота виконується всього-на-всього за декілька годин. Цього часу цілком достатньо для того, щоб ретельно підготувати ванну і покрити її наливним акрилом. Хоча вся робота виконується досить швидко, але це не означає що вже в той самий день буде можливим користуватись ванною.

Відновлення ванн Конотоп
Відновлення ванн Конотоп

Має пройти певний час, після чого вже можна випробувати в ділі свою відновлену ванну. Станом на сьогодні, час висихання акрилу становить 36 годин. Саме стільки потрібно часу щоб акрил став твердим та міцним. Проте обов’язково уточняйте це питання в майстра, який буде реставрувати вашу ванну. Тому що виробник акрилу може з часом змінити формулу, і через це може змінитись термін затвердіння.

Наливна ванна (КОНОТОП)
Наливна ванна (КОНОТОП)

Відновлення ванн акрилом в Конотопі та Сумській області

В місті Конотоп вже декілька десятків років активно пропонується послуга з відновлення старих ванн. Також інколи поступають замовлення з навколишніх селищ: Підлипне, Привокзальне, Шаповалівка Соснівка, В ’язове, Шевченківське, Попівка, Тулушка, Красне, Вирівка, Селище, Заводське, Лисогубівка, Таранське, Сарнавщина, Раки, Кузьки, Новоселівка, Бондарі, Савойське, Сахни, Гути, Любківка, Калинівка, Коханівка, Совинка, Сім ’янівка та ще багато інших.

Фарбування старої ванни - Конотоп
Фарбування старої ванни – Конотоп

Ціна за реставрацію ванни в Конотопі та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Конотопі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *