Реставрація ванн Гадяч

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Гадяч. Технології не стоять на місці, все рухається вперед. Те саме можна сказати про сферу будівельних послуг. З кожним роком збільшується різноманіття інструментів та будівельно-ремонтних матеріалів. Для прикладу, що колись робили з ванною, якщо на ній з’являлись якісь пошкодження? Зазвичай таку ванну замінювали на нову. Але з часом з часом появилась технологія з відновлення таких ванн. Станом на сьогодні існує метод фарбування ванн, який не є найдешевшим, але багатьма вважається найкращим. Коротко розглянемо що це за технологія.

Використання рідкого акрилу в процесі реставрації старих ванн

Якість відновленої ванни залежить від двох основних факторів – це підготовка поверхні ванни та матеріал, який буде використовуватись. Яку підготовку ванни можна вважати по справжньому якісною? Вкрай важливо зняти глянець з поверхні ванни. Це робиться завдяки шліфуванню з використанням спеціальної насадки. Річ в тому, що акрил міцно тримається тільки на тій поверхні, яка не є гладкою та глянцевою. Подібне можна сказати також практично про будь-яку фарбу. Як висновок – ретельне шліфування є запорукою стійкості та надійності акрилу на ванні.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Крім того, що поверхня ванни ретельно пошліфована, її слід також ретельно помити та знежирити. Якщо на ванні залишиться якась частина бруду, то в тому місці акрил буде триматись дуже погано. Через це вкрай важливо прослідкувати за тим, щоб дно, борти та стінки ванни були повністю чистими. І завершення всієї роботи з фарбування ванни – це заливка акрилу. Це відбувається в самому кінці, та не займає багато часу. Вкрай важливо, щоб на момент заливки акрилу на ванну у ванній кімнаті була відповідна температура повітря. На сьогодні виробник акрилу рекомендує працювати з температурою близько 22 градусів.

Реставрація ванн Гадяч та по всій Полтавській області

Відновлення старих ванн в Гадячі та навколишніх селах: Червоний Кут, Сари, Київське, Малі Будища, Писарівщина, Оріханове, Островерхівка, Біленченківка, Рудиків, Донцівщина, Грипаки, Кіблицьке, Осняги, Вечірчине, Бухалове, Калинівщина, Хитці, Красна Лука, Римарівка, Максимівка, Сватки, Бірки, Ціпки, Броварки, Книшівське, Дучинці, Довжик, Веприк, Вельбівка, Тепле, Запсільське, Соснівка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Гадячі та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Гадячі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *