Реставрація ванн Могилів-Подільський

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Могилів-Подільський. Серед різних ремонтних чи будівельних послуг славиться своєю популярністю реставрація ванн. В Могилів-Подільському люди вже протягом багатьох років відновлюють свої чавунні, акрилові та залізні ванни. Ці 3 види ванн є найбільш поширені. Рідким акрилом реально відновити покриття будь-якої ванни.

Скільки потрібно часу для того, щоб відновити одну ванну

Помилковою є думка про те, що реставрація ванни займає дуже багато часу. Дехто думає що ванну потрібно робити декілька днів підряд. Що кожного дня буде приходити реставратор, і поетапно робити певну роботу. Але, все набагато простіше. Можливо ви здивуєтесь, але щоб реставрувати одну ванну достатньо приблизно три години. Це за умови, що ванну буде робити не новачок, а майстер з багаторічним досвідом.

Реставрація ванн Могилів-Подільський
Реставрація ванн Могилів-Подільський

Цих трьох годин цілком достатньо щоб повністю зробити зі старої ванни нову. І зовсім немає значення з якою ванною прийдеться працювати – з акриловою, металевою чи чавунною. Приблизно три години – і ванна готова. Проте, мова йде про саму роботу майстра. Але зрозуміло, що має ще пройти певний час, перш ніж можна буде користуватись ванною. Станом на сьогодні час затвердіння матеріалу становить 36 годин.

Відновлення старої чавунної ванни (Могилів-Подільський)
Відновлення старої чавунної ванни (Могилів-Подільський)

Ще варто згадати про те, що інколи приходиться відновлювати ванну, яка вже колись давно була реставрована. В такому випадку час роботи з ванною вже може бути не три години, а на декілька годин більше. Одного разу прийшлось реставрувати ванну аж 8 годин, оскільки дуже важко було зачистити ванну від попереднього шару фарби. Але такі «важкі» ванни трапляються досить рідко.

Наливна ванна - місто Могилів-Подільський
Наливна ванна – місто Могилів-Подільський

Реставрація ванн Могилів-Подільский та Вінницькій області

Зробити замовлення сьогодні є можливим як в Могилів-Подільскому, так і в поблизьких селах: Немія, Серебрія, Юрківці, Грабарівка, Серебринці, Карпівка, Кукавка, Вендичани, Підлісне, Кричанівка, Борщівці, Озаринці, Конева, Садова, Сказинці, Воєводчинці, Сонячне, Бронниця, Григорівка, Шлишківці та ще багато інших. Виїзд у віддалені села потребує додаткової оплати за пальне.

Ціна за реставрацію ванн в Могилів-Подільському та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Могилів-Подільському, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *