Реставрація ванн Білгород-Дністровський

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Білгород-Дністровський. Що можна зробити із ванною, якщо емаль потріскана і вся поверхня вкрита різними плямами? Найлегший спосіб – це просто замінити ванну на нову. Сьогодні нема жодних проблем з вибором нових ванн. Насправді вибір є досить великий. Але виникає одне «але». Не завжди так легко вийняти стару ванну, як може видаватись, на перший погляд. У більшості випадків демонтаж старої ванни – це справжня «головна біль» для господаря. Чи є якесь розв’язання цієї проблеми?

Не обов’язково викидати ванну, коли є нагоди зробити якісну реставрацію

В Білгород-Дністровському вже дуже багато хто відновив свої ванни рідким акрилом. Правду кажучи, цей матеріал не є дешевим. Але він вже довгий час залишається популярним через свою високу якість та надійність. На відміну від дешевих матеріалів, наливний акрил практично не має хімічного запаху. А це означає, що не треба думати про тимчасовий переїзд з помешкання на час реставрації своєї ванни. Відсутність хімічного запаху – це досить зручно як для реставратора, так і для господаря.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Крім цього всього, відновлена акрилом ванна стає ще теплішою та приємнішою в користуванні. Тому що акрил наноситься на поверхню ванни товстим шаром. А це суттєва додаткова теплоізоляція. Особливо у випадку реставрації чавунної ванни рідким акрилом – така ванна ще більше часу зберігає гарячу воду. Дивлячись на багато переваг якісної реставрації ванни – сьогодні все частіше люди вдаються до цього методу покращення стану своєї ванни. Не зважаючи на те, що у магазинах є великий вибір нових ванн, все ж таки реставрація ванн на дому залишається однією з найпотрібніших та найпопулярніших послуг.

Реставрація ванн Білгород-Дністровський та Одеська область

Відновлення різних ванн в Білгород-Дністровському та поблизьких навколишніх селах: Шабо, Прибережне, Салгани, Вигон, Абрикосове, Привітне, Веселе, Бритівка, Польове, Черкеси, Авидівка, Долинівка, Великомар’янівка, Полянка, Маразліївка, Олексіївка, Зелене, Монаші, Розкішне, Випасне, Бикоза, Молога, Сухолужжя, Садове, Нове, Андріївка, Карналіївка, Андріївка, Гончарівка, Підгірне, Південне, Семенівка, Зеленівка, Красна Коса та ще багато інших населених пунктів.

Ціна за реставрацію ванн в Білгород-Дністровському та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Білгород-Дністровському, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *