Реставрація ванн Косів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Косів. Сьогодні навіть таким віддаленим містечкам як Косів доступна послуга “Реставрація Ванн”. Які необхідні умови для того, щоб зробити реставрацію? Потрібно щоб на момент реставрації ванни в приміщені не було пилу, оскільки він прилипне на свіжу, відреставровану ванну. Також треба щоб була справна сантехніка, і на ванну не капала вода з кранів. І ще однією важливою умовою є те, що у ванні має бути тепло, приблизно 20 градусів.

Реставрація ванн Косів (1)

Скільки потрібно часу щоб реставрувати ванну? Дехто справляється і за 2 години. Але важко уявити як можна якісно відновити ванну за 2 години. Тільки подумайте, ванну потрібно всю шліфувати, знежирити, ретельно вимити, заробити шпаклівкою сколи, висушити і так далі. На це все йде дуже багато часу, і вкластися в 2 години практично неможливо. Багаторічна практика показує що в середньому потрібно 4 години, а то і більше. Якщо ванна раніше вже була реставрована, тоді це може бути навіть 6 годин.

Реставрація ванн Косів (3)

Не завжди, але переважно за 2 години реставрують ванни майстри, які працюють на фірму. Переважно для них головне зробити якнайбільше ванн за день, а якість роботи це вже другорядне. Тому вибирайте тільки тих майстрів, для яких важливим пріоритетом являється не швидкість роботи, а якість. В такому випадку ваша відновлена ванна надовго буде тішити вас.

Реставрація ванн Косів (4)

Реставрація ванн Косів та поблизькі села

В Косові переважає приватний сектор. Хоча зараз багато хто встановлює душові кабіни, але переважно в приватних будинках люди користуються ваннами. Рано чи пізно поверхня ванни псується, і потребує відновлення. Нові якісні ванни дуже дорогі, а реставрація обходиться в декілька раз дешевше, і ще без клопотів.

Окрім Косова, можна поїхати зробити ванну в такі селища як Соколівка, Город, Пістинь, Микитинці, Вербовець, Рожнів, Смодна, Черганівка, Старі Кути, Кути, Слобідка та багато інших. Можливо у вас виникають деякі запитання. Телефонуйте, якщо вам потрібна консультація. Перед тим як зателефонувати, ви можете заміряти довжину ванни, і зробити декілька фото, щоб відправити їх мені на Viber. 

Ціна за реставрацію ванн в Косові

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Косові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *