Реставрація ванн Корсунь-Шевченківський

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Корсунь-Шевченківський. Реставрація ванни – це процес відновлення ванни зношених або пошкоджених поверхонь до первісного стану. Цей процес може включати в себе ремонт емалі, видалення дрібних подряпин, тріщин і навіть перетворення кольору ванни. Реставрація ванни може бути вигідною альтернативою заміні ванни, оскільки вона коштує значно менше та займає менше часу.

Найкращий метод відновлення стареньких ванн

Одним з основних методів реставрації ванни є відновлення емалевого покриття. Цей процес включає в себе підготовку поверхні ванни, видалення старої емалі та нанесення нового покриття. Це дозволяє відновити блискучість і гладкість ванни, які вона мала на початку свого життя. Переважно сьогодні найбільш популярним методом відновлення ванн є заливка рідким акрилом.

Крім того, реставрація ванни може також включати ремонт пошкоджень, таких як тріщини, відколи, або навіть ржавчину. Існує безліч спеціальних матеріалів та технік для виправлення цих проблем, що дозволяє повернути ванні їхню першу красу. Однією з важливих переваг реставрації ванни є те, що це досить швидкий процес. Ви можете очікувати, що процес реставрації займе від одного до двох днів, що набагато менше, ніж час, необхідний на заміну ванни.

Реставрація ванн в Корсунь-Шевченківському
Реставрація ванн в Корсунь-Шевченківському

В цілому, послуга з реставрації ванни є важливою частиною догляду за дому, яка дозволяє продовжити термін використання ванни та зекономити час і гроші. В Корсунь-Шевченківському вже багато хто значно покращив вигляд своїх ванн з допомогою акрилу. Переважно поступають замовлення на фарбування чавунних ванн. Але останнім часом все більше та більше люди відновлюють також ванни та піддони, які мають металеву та акрилову основу.

Реставрація ванн Корсунь-Шевченківський та по всій Черкаській області

Не має жодного значення в кому місті чи селі Черкаської області ви проживаєте. На даний час можливий виїзд практично в кожний населений пункт по всій області. Часто приходиться приймати замовлення в Корсунь-Шевченківському та навколишніх селах: Листвина, Петрушки, Квітки, Переможинці, Селище, Прутильці, Дацьки, Тараща, Яблунівка, Стеблів, Саморідня, Виграїв, Ситники, Берлютине, Моринці, Сотники, Мірошниківка, Кичинці, Паськів, Корнилівка, Буда-Бровахівська, Бровахи, Гарбузин, Набутів, Нетеребка, Сахнівське, Драбівка, Деренковець, Черепин, Вільхівчик, Карашина, Миропілля, Завадівка, Набоків і ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Корсунь-Шевченківському та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Корсунь-Шевченківському, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *