Реставрація ванн Броди

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Броди. Покраска ванни відбувається по сучасній методиці. Цей метод називають по різному, але найбільше він відомий як “наливна ванна”. Чому така назва? Вона походить від способу, яким акрил наноситься на поверхню ванни. Інколи дехто запитує чи акрил наноситься пулівізатором або валиком. Насправді все просто. Рідкий акрил наливається на борти та стінки ванни. Таким чином на всю поверхню ванни заливається рівномірний шар акрилу.

Реставрація ванн Броди
Реставрація ванн Броди

Відновлення металевих, чавунних та акрилових ванн в Бродах

Як би це дивно не звучало, але акрил на вигляд дещо подібний до густої сметани. Він стає трішки рідкішим після того, як в нього додається затверджувач. В кожному комплекті є акрил та затверджувач. Всі пропорції точно розраховані ще на заводі, де виготовляється акрил для ванн. Тому нема підстав переживати чи щось видумувати. Просто потрібно весь затверджувач перелити у посудину з акрилом, і ретельно перемішати.

Відновлення страшної ванни Броди
Відновлення страшної ванни Броди

Сьогодні люди цікавляться різними методами як відновити стару ванну. Але як майстрам, так і клієнтам, найбільше подобається реставрація ванни рідким акрилом. в місті Броди, та і в багатьох інших містах віддають перевагу саме цій технології. І на вибір впливає не так ціна, як якість зробленої роботи. Багато хто готовий заплатити більше, тільки щоб зробити ванну надійним матеріалом. І це абсолютно правильно. Можливо з часом придумають ще кращу технологію як реставрувати ванну в домашніх умовах. Або з’явиться на ринку ще кращий акрил. Проте вже сьогодні, на щастя багатьох, є все для досягнення високого результату.

Реставрація ванни рідким акрилом (Броди)
Реставрація ванни рідким акрилом (Броди)

Реставрація ванн Броди та навколишні села

Не тільки в Бродах, але і близьких до міста селищ, також цікавляться як покращити стан своєї ванни. Дехто приїжджає в місто, щоб купити акрил для самостійної реставрації. Проте, більшість просять, щоб до них приїхав майстер. Це можна зробити в таких селах як Дітківці, Гаї, Глушин, Гаї-Смоленські, Косарщина, Смілне, Сидинівка, Ковпин Ставок, Лагодів, Язлівчик, Пониковиця, Суходоли, Берлин, Конюшків, Салошка, Суховоля та інші.

Покраска ванни акрилом в Бродах
Покраска ванни акрилом в Бродах

Ціна за реставрацію ванн в Бродах та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Бродах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *