Реставрація ванн Рахів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рахів, вул. Богдана Хмельницького, 75. Що робити коли ванна втратила блиск? А може на ванні з’явилось багато подряпин і плям? Не спішіть викидати ванну, навіть коли вона вже не першої свіжості. Ця ванна, яку я реставрував у Рахові (Закарпатська обл.) є чудовим прикладом того, як можна відновити стару ванну.

Реставрація ванн Рахів

Викидати стару ванну чи зробити реставрацію?

Багато хто робить велику помилку, коли викидає свою стару чавунну ванну. Альтернативою такої ванни є хіба що нова чавунна ванна, але її ціна надто велика, і недосяжна для багатьох. Хто замінив чавунну ванну на акрилову, не може зрозуміти, чому так швидко холоне вода! Також важко звикнути до того, що прогинаються стінки та дно ванни. 

Все ж таки ванна, яка відреставрована наливним акрилом — це висока якість, надійність, та красивий вигляд. Багато хто переконався в цьому на власному прикладі. Коли люди дізнаються яка ціна за реставрацію ванни, і порівнюють цю ціну з цінами на нові ванни, то віддають перевагу реставрації.

Реставрація ванн Рахів (2)

Якщо говорити про реставрацію, то дехто може переживати чи не відлущиться акрил через деякий час. Так, було би дуже не приємно, якби вже через один рік чи два акрил на ванні почав тріскати та відлущуватись. Але таке практично не можливо, якщо зробити роботу якісно. Справжній спеціаліст, який старанно робить свою роботу, практично ніколи не почує від своїх клієнтів що в них потріскав акрил на ванні.

Реставрація ванн Рахів (5)

Завдяки тому що поверхня ванни ретельно підготовлюється, нанесений акрил тримається дуже міцно. Перед нанесенням акрилу все має бути ретельно зашліфовано, знежирено та висушено технічним феном. Рідкий акрил дуже міцно тримається до такої добре підготовленої поверхні ванни.

Реставрація ванн Рахів та в різних містах і селах Закарпатської області

Якщо ви живете в Рахові, і бажаєте відновити вашу ванну, тоді телефонуйте за номерами, які ви бачите на цій сторінці. Крім Рахова, можна поїхати в Білин, Розтоки, Видричка, Богдан, Вільховатий, Костилівка, Ділове, Кваси. Всі інші деталі, які стосуються цієї послуги, ви можете дізнатись по телефону.

Ціна за реставрацію ванн в Рахові та Закарпатській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Рахові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *