Реставрація ванн Новий Буг

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Новий Буг. Кожен хоче, щоб його ванна була у відмінному стані. Щоб не було ніяких подряпин, тріщин чи плям. І навіть якщо дуже ретельно доглядати за своєю ванною, однак рано чи пізно вона потребуватиме заміни або реставрації. Хоча сьогодні на ринку послуг пропонується різни способи відновлення ванн, але ми розглянемо найкращий з них.

Щоб відновити свою ванну якісно – потрібно використовувати наливний акрил

Дехто пропонує сьогодні зробити реставрацію «спеціальною фарбою» або супер популярною «німецькою» емаллю. І при цьому ціна за роботу є набагато нижчою за середню ринкову. Перш ніж прийняти таку пропозицію, варто добре подумати та все проаналізувати. Низька ціна за виконану роботу може призвести до того, що в недалекому майбутньому прийдеться робити повторну реставрацію. Тому сьогодні переважна більшість вибирають метод відновлення ванн, який є надійним, та перевірений часом. Мова йде про реставрацію рідким акрилом. Розглянемо декілька важливим переваг цієї технології.

Реставрація ванн Новий Буг
Реставрація ванн Новий Буг

Перша з основних переваг – це відсутність їдкого запаху в процесі роботи та після нього. Це насправді є дуже важливо, оскільки господарям помешкання не приходиться дихати шкідливими випарами. А таке в основному трапляється тоді, коли робити ванну дешевим матеріалом. Друга перевага – це швидкість роботи з акрилом. Не потрібно працювати з ванною декілька днів підряд. Весь процес роботи займає приблизно 3 години. Також слід зазначити що ванна після заливки акрилом значно краще зберігає теплу воду.

Реставрація ванн Новий Буг та Миколаївська область

Відновлення старих ванн в Новому Бузі та навколишніх селах: Трояни, Софіївка, Щасливе, Володимирівка, Володимиро-Павлівка, Вівсянівка, Улянівка, Баратівка, Мойорівка, Антонівка, Новопетрівка, Мала Ганнівка, Ганнівка, Єрмолівка, Новоолександрівка, Новоукраїнка, Новомиколаївка, Возсіятське, Привільнянське, Павлівка, Ольгопіль, Юр’ївка, Березнегуватське, Новорозанівка, Кам’яне, Веселий Поділ, Веселівка, Крутоярка, Роздолля, Пелагаївка, Новорозанівка, Роздолля, Чигиринське, Новоантонівка, Розанівка, Миролюбівка, Березівка, Любовичка, Завтурове, Сонцеве, Інгульське, Ганно-Требинівка, Костянтинівка, Новосілля, Андріївка, Докучаєве, Медове, Романівка, Любомирівка, Мальчевське, Новодмитрівка, Григорівка, Новомихайлівка, Анастасівка, Станційне, Шевченкове, Новочудневе, Панасівка, Білоцерківка, Новоюр’ївка, Новокостянтинівка, Ропове, Суходілля, Воля, Станційне, Загальна Користь, Нововасилівка, Новоданилівка, Симонівка, Вільне Запоріжжя, Степове, Діброва, Червоний Став, Показне, Чернігівка, Пархомівка, Петрівка, Добра Воля, Євремівка, Новополтавка, Шевченкове, Полтавка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Новому Бузі та Миколаївській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Новому Бузі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *