Реставрація ванн Коростень

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Коростень – це досить швидкий процес, який вам точно сподобається. Внутрішня поверхня ванни буде білою та гладкою. Навіть якщо ванні дуже багато років, чи вона має надзвичайно жахливий вигляд. Це зовсім не проблема! Виглядати ванна буде нічим не гірша, як нова з магазину. Досягнути такого результату можливо тільки у випадку, якщо працювати дорогим матеріалом, і ретельно дотримуватись технології. Обговоримо коротко інформацію про те, як найкраще підготувати свою ванну до реставрації.

Реставрація ванн Коростень
Реставрація ванн Коростень

Декілька важливих порад стосовно підготовки вашої ванни перед реставрацією

“Що я маю зробити, перед тим як ви приїдете”? Таке запитання час від часу виникає в деяких клієнтів. На жаль, сьогодні можна зустріти майстрів халтурщиків, яких цікавить тільки гроші. Бувають випадки, коли приходиться переробляти ванну після них. І люди розказують що той “горе майстер”, перед приїздом, просив їх, щоб вони ретельно помили та висушили ванну. Він приїжджав, відразу наносив на ванну якусь фарбу, брав гроші і зникав у невідомому напрямку. Якщо вас просять подібно підготувати ванну перед приїздом майстра, тоді подумайте яким може бути результат роботи.

Відновлення старої ванни Коростень
Відновлення старої ванни Коростень

Тож що ви можете зробити перед приїздом майстра? Постарайтесь максимально звільнити ванну кімнату від зайвих речей. Всі засоби гігієни, рушники, душову шторку та інше варто винести з ванної кімнати. Це суттєво полегшить роботу майстра. І для вас буде краще все винести, ніж потом витрачати час щоб все вимивати та чистити. Перед приходом майстра не хвилюйтесь, якщо ванна буде мокрою. Це ніяк не впливає на процес реставрації. Якщо у ванній кімнаті встановлена пральна машинка, то не обов’язково її виносити. Хіба що вона знаходиться дуже близько до ванни. В такому випадку краще її винести або відсунути в сторону.

Покраска (наливна ванна) в місті Коростень
Покраска (наливна ванна) в місті Коростень

Реставрація ванн Коростень (Житомирська область)

В Коростені велика кількість замовлень на покраску ванн. І це не дивно, оскільки місто велике, і в багатьох вдома є старі ванни. Але навіть в селища, які неподалік Коростеня, періодично робиться виїзд на замовлення. Наприклад це Білошиці, Холосне, Злобичі, Поліське, Жабче, Кожухівка, Купище, Бехи, Михайлівка, Грозине, Ходаки, Каленське, Іскорость, Ходачки, Шатрище, Сингаї, Грозине, Вороневе та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Коростені та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Коростені, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *