Реставрація ванн Прилуки

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Прилуки. Завдяки перевіреній технології сьогодні можливо значно покращити зовнішній вигляд своєї ванни. Використовуючи рідкий наливний акрил можливо реставрувати ванну в домашніх умовах. Серед мешканців Прилук цей метод вже багато років має досить велику популярність. Але чому? Річ в тому що акрилове покриття багато років міцно тримається на відновленій ванні. Багато хто в цьому вже переконався особисто, і тому впевнено рекомендує саме цей метод іншим.

Реставрація ванн Прилуки
Реставрація ванн Прилуки

Купити нову ванну чи замовити послугу “РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ПРИЛУКИ”?

Це питання турбує багатьох. А особливо тих, хто запланував ремонт у ванній кімнаті. І рано чи пізно потрібно прийняти рішення стосовно того, що робити зі своєю ванною. Викидати її та купляти нову, чи все ж таки знайти фірму або майстра, щоб зробити реставрацію? Звичайно що таке рішення кожен приймає особисто. Проте все більше та більше людей серйозно цікавляться питанням реставрації. І тут навіть справа не в тому щоб заощадити гроші. Власники колишніх чавунних ванн добре розуміють, що зараз вже таких якісних ванн не роблять. А навіть якщо і вдасться знайти нову ванну, таку ж міцну та надійну як колишні, то її ціна погасить будь- яке бажання навіть думати про її покупку.

Професійна реставрація старої ванни - Прилуки
Професійна реставрація старої ванни – Прилуки

Це тільки одна з вагомих та обґрунтованих причин, чому сьогодні наскільки є поширеною послуга з відновлення старих ванн. В наш час за помірну ціну цілком можливо в домашніх умовах суттєво покращити вигляд своєї ванни. Вся робота виконується досить швидко, і при цьому не потрібно перейматись, що буде пошкоджена плитка в процесі роботи. Хто замовляв покраску ванн в Прилуках, зміг в цьому особисто переконатись.

Відновлення ванни білим акрилом (ПРИЛУКИ)
Відновлення ванни білим акрилом (ПРИЛУКИ)

Професійне виконання реставрації ванн в місті Прилуки та інших містах Чернігівської області

Періодично надходять замовлення не тільки з Прилук, але також з поблизьких сіл: Малківка, Онищенків, Даньківка, Стасівщина, Линовиця, Дубовий Гай, Яблунівка, Івківці, Канівщина, Сухоставець, Кроти, Рудівка, Пирогівці, Заїзд, Товкачівка, Петрівське, Стрільники, Пирогівці, Сухополова, Лісові Сорочинці, Колісники, Полова, Білещина, Левки, Маціївка, Замостя, Капустинці, Густиня, Манжосівка, Боршна, Валки, Єгорівка, Дідівці, Голубівка, Турківка і ще багато інших.

Ремонт ванни в домашніх умовах - місто Прилуки
Ремонт ванни в домашніх умовах – місто Прилуки

Ціна за реставрацію ванни в Прилуках та Чернігівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Прилуках, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *