Реставрація ванн Борислав

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Борислав. Цю велику ванну я реставрував рідким білим акрилом. Її довжина 170 сантиметрів, а шириша 70 сантиметрів. Відновлення ванни відбувається в домашніх умовах. Ванну не потрібно демонтувати. Температура у ванній кімнаті має бути приблизно 22-26 градусів. Це найкраща температура для відновлення ванн наливним акрилом.

Реставрація ванн Борислав
Реставрація ванн Борислав

В Борислав доводиться їздити на реставрацію ванн не так часто, як в Стрий або в Дрогобич. Проте час від часу поступають дзвінки з Борислава, з проханням приїхати та щось зробити з старою ванною. Коли ванні вже багато років, то зазвичай вона вже виглядає не дуже гарно. Тоді перед господарем виникає складне запитання, що робити з такою ванною. Якщо купити нову, то потрібно збивату плитку, а це вже потягне за собою ремонт у всій ванній кімнаті. Це одна з основних причин, чому багато хто шукає, як можна реставрувати ванну.

Покраска ванн Борислав
Покраска ванн Борислав

Сьогодні існує багато методів, як можна відновити покриття ванни. Дехто вибирає емаліровку або акриловий вкладиш. Але найбільш популярним вже багато років залишається метод реставрації рідким акрилом. Цей метод зарекомендував себе тільки з найкращої сторони. Він також на сьогоднішній день є найкращим, якщо говорити про нього через співвідношення ціна — якість.

Відновлення ванн Борислав
Відновлення ванн Борислав

Реставрація ванн Борислав та вся Львівська область

Замовляючи реставрацію ванни в Бориславі, уточніть відразу яка довжина вашої ванни і який сифон у ванні, чавунний чи пластмасовий. Якщо реставрація ванни буде відбуватись в зимовий період, то постарайтесь перед приїздом майстра добре нагріти ванну кімнату. Особливо це стосується випадків, коли потрібно відновлювати ванну в приватному будинку. Крім основного опалення, можливо, ще потрібно буде включити додатковий обігрівач.

Реставрація старої ванни Борислав
Реставрація старої ванни Борислав

На цій сторінці не вказана точна ціна за реставрацію ванни, оскільки з часом ціна може змінюватись. Тому краще передзвоніть, щоб уточнити скільки буде коштувати реставрація ванни. Також буде добре, якщо у вас є можливіть зробити декілька фото вашої ванни, та відправити по Viber або Telegram. Це допоможе краще оцінити стан ванни, та правильно сформувати ціну за роботу. Телефонуйте, якщо є якісь запитання.

Ціна за реставрацію ванн в Бориславі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Бориславі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *