Реставрація ванн Волочиськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Волочиськ. Кожен з нас хотів би, щоб наша ванна завжди мала красивий та достойний вигляд. Але такого в реальності не буває. Чим частіше ми чимось користуємось, тим швидше та річ буде псуватись. Те саме можна сказати й про будь-яку ванну чи піддон. Від регулярного багаторічного користування емаль так чи інакше пошкоджується. Особливо на дні може з’явитись «павутинка» чи жовті плями, які вже нічим неможливо відмити. Що можна зробити в такій ситуації? Чи можливо хоча б трішки покращити стан своєї ванни?

Як можна відновити поверхню ванни в домашніх умовах

В місті Волочиськ та інших містах України вже не один десяток років надається дуже потрібно послуга з фарбування старих ванн. На початку зародження цієї послуги переважно ванни фарбувались емаллю чи якоюсь фарбою. І до певного часу така технологія вважалась найкращою. Але в певний момент на ринку з’явився рідкий акрил, який був призначений виключно для відновлення ванн. І з того моменту все більше та більше майстрів реставраторів перестали використовувати емаль чи фарбу, і перейшли на рідкий акрил. Стало зрозумілим що акрил хоч і коштує не дешево, але він має багато суттєвих переваг.

Реставрація ванн у Волочиську
Реставрація ванн у Волочиську

Станом на сьогодні у Волочиську майже ніколи не запитують про фарбування ванни емаллю. Переважно всі мають бажання зробити ванну надійно і якісно, тому просять, щоб обов’язково в процесі відновлення використовувати тільки наливний акрил! Багатьом подобається те що акрил ідеально підходить практично для будь-яких ванн. Ним можна покривати як старі чавуні чи залізні ванни, так і сучасні акрилові. Відсутність їдкого запаху – це великий плюс цього матеріалу. Не кожен має можливість з’їхати з квартири на декілька днів на момент фарбування ванни якоюсь дешевою фарбою, яка має їдкий та неприємний запах. А з використання акрилу це проблема повністю відсутня.

Реставрація ванн Волочиськ та вся Хмельницька область

Відновлення старих ванн у Волочиську та навколишніх населених пунктах: Поляни, Оріховець, Канівка, Тарноруда, Мислова, Качанівка, Іванівка, Підволочиськ, Староміщина, Супранівка, Росохуватець, Коршилівка, Мовчанівка, Староміщина, Скорики, Медин, Климівці, Голошинці, Козярі, Пеньківці, Дорофіївка, Вочківці, Просівці, Воробіївка, Токи, Ожигівці, Вільшани, Бутівці, Користова, Бальківці, Курилівка, Яхнівці, Петрівщина, Гонорівка, Іванівці, Маначин, Гарнишівка, Вигода, Порохня, Лозова, Копачівка, Мирівка, Федірки, Завалійки, Петрівка, Сербинів та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн у Волочиську та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Волочиську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *