Реставрація ванн Городок (Хмельницька область)

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Городок (Хмельницька область). Перш ніж купляти нову ванну, варто подумати про можливість зробити реставрацію. Ціна за нову ванну сьогодні не є дешевою. Також не слід забувати про те, що у більшості випадків досить складно замінити стару ванну на нову. Вийняти стару чавунну ванну, і на її місце встановити нову – це справа не з легких. Дивлячись на всі ці труднощі, сьогодні все більше людей приймають рішення зробити відновлення в домашніх умовах. Проте може виникнути логічне запитання – де знайти доброго майстра реставратора? Спробуємо коротко розглянути це питання.

Майстер з багаторічним досвідом – це запорука якісно зробленої роботи

Цілком зрозумілим є те, що від старань та вмінь реставратора буде залежати кінцевий результат роботи. Тому варто докласти певних зусиль, та знайти кваліфікованого майстра. А як це зробити на практиці? Найперше, на що слід звертати увагу, скільки років майстер працює у цій сфері. Якщо він тільки недавно розпочав надавати цю послугу, то є велика ймовірність що в нього ще повністю не відточений весь процес роботи. Тому слід обов’язково переконатись що є стаж роботи щонайменше декілька років.

Реставрація ванн в Городку
Реставрація ванн в Городку

Також не менш важливим є наявність в майстра свого особистого сайту чи сторінки в будь-якій соціальній мережі. Безперечно що наявність такого ресурсу свідчить про те, що реставратор серйозно ставиться до своєї професії. На сайті або особистій сторінці будь-хто може переглянути важливу інформацію – фото чи відео робіт, відгуки, запитання та відповіді та ще багато чого іншого. До всього цього слід додати також те, що майстер повинен використовувати в роботі тільки якісний, сертифікований матеріал. Від цього також у великій мірі залежить якість відновленої ванни.

Реставрація ванн Городок та виїзд по всій Хмельницькій області

Відновлення старих ванн в місті Городок та навколишніх селах: Лісогірка, Завадинці, Велика Яромирка, Сирватинці, Скіпче, Дубівка, Лісоводи, Кремінна, Кремінянські Хутори, Борщівка, Радковиця, Турчинці, Зверхівці, Бедриківці, Новосілка, Кузьмин, Шишківці, Калитинці, Журавлинці, Остапківці, Нове Поріччя, Старе Поріччя, Басівка, Тростянець, Матвійківці, Новий Світ, Ковалівка, Підлісний Олексинець, Слобідка-Олексинецька, Пільний Олексинець, Шевченка, Жищинці, Балакири, Чорниводи, Мудриголови, Папірня, Стара Пісочна, Купин, Мала Левада, Велика Левада, Великий Карабчів та ще багато інших. 

Ціна за реставрацію ванн в Городку та всій Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ізяславі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *