Реставрація ванн Славута

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Славута, Хмельницька область. Немає значення який розмір ванни, і з якого матеріалу вона зроблена. Реставрації підлягають ванни металеві, акрилові та чавунні. Навіть якщо у ванні є тріщина, через яку протікає вода – це не проблема. Переважно навіть такі проблемні ванни можна відновлювати. В тому місці де є тріщина, накладається спеціальна латка, після чого по всій ванні заливається акрил. Тому всі недоліки та подряпини залишаються під товстим шаром акрилу.

Реставрація ванн Славута
Реставрація ванн Славута

Які існують варіанти реставрації ванн в Славуті

Славута не є дуже великим містом. Проте мешканці цього красивого міста регулярно цікавляться як можна реставрувати ванну. Серед усіх наявних варіантів, першим за популярністю можна вважати метод “наливна ванна”. Йому вже багато років. На практиці цей метод відновлення ванн зарекомендував себе дуже добре. Саме тому в Славуті, та в інших містах, віддають перевагу рідкому акрилу.

Професійна реставрація ванн в Славуті
Професійна реставрація ванн в Славуті

Акрил повністю покриває всю поверхню ванни. Якщо на дні є сколи чи маленькі тріщинки емалі, то вони повністю перекриваються акрилом. Спеціальний затверджувач сприяє повному висиханню акрилу вже через 36 годин. Акрилове покриття по своїй структурі відрізняється від емалі. Він є порівняно теплішим та дещо приємнішим на дотик. Догляд за відновленою ванною не є надто складним чи важким. На ринку є великий вибір мийних засобів, які підходять для ванн з акриловим покриттям. Слід використовувати тільки такі мийні засоби, щоб акрилове покриття залишилось красивим впродовж довгого часу.

Відновлення чавунної ванни Славута
Відновлення чавунної ванни Славута

Професійна реставрація ванн Славута

Мешканці Славути періодично замовляють реставрацію ванн для своїх родичів, які живуть неподалік від міста. Наприклад, діти роблять такий подарунок батькам, які живуть в селі. Тому час від часу доводиться планувати виїзд в такі села як Варварівська, Голики, Ташки, Стригани, Полянь, Комарівка, Улашанівка, Крупець, Губельці, Волиця, Перемишель, Шевченко, Цвітоха та багато інших. Якщо їхати потрібно дуже далеко, тоді потрібно заздалегідь узгодити компенсацію за пальне.

Реставрація емалі ванни в Славуті
Реставрація емалі ванни в Славуті

Ціна за реставрацію ванн у Славуті та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Славуті, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *