Реставрація ванн Первомайськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Первомайськ. Чи дійсно сьогодні можливо якісно реставрувати свою ванну? Це важливе запитання, яке турбує багатьох. Але вже багато хто в Первомайську особисто переконався що це дійсно можливо. Це правда, що на початку зародження цієї послуги, не завжди вдавалось реставрувати ванну якісно. Багато хто ще не мав досвіду та вмінь, як все робити правильно. Щоб виробилась надійна технологія, потрібно було, щоб пройшов певний час.

Реставрація ванн Первомайськ
Реставрація ванн Первомайськ

Випробуваний і найкращий метод – реставрація з допомогою акрилу

Отож, як і в будь-якій іншій професії, з часом багато хто вдосконалив свої вміння відновлювати покриття ванн. Значно покращилась не тільки технологія, а також матеріали для реставрації. Хоча сьогодні все ще можна зустріти матеріали для фарбування ванн низької якості, проте в більшості випадків у Первомайську просять, щоб використовувати тільки перевірений матеріал. Мало хто хоче знову робити реставрацію вже за декілька місяців. Мудріше зробити ванну дорожчим матеріалом, але щоб це було на багато років. Якщо зробити опитування серед майстрів (реставраторів) стосовно того, який матеріал вони рекомендують для покраски старих ванн, то відповідь буде однозначна – РІДКИЙ АКРИЛ!

Відновлення старих ванн Первомайськ
Відновлення старих ванн Первомайськ

Таку високу оцінку акрилу дають як ті хто професійно кожного дня відновлює ванни, так і люди, в котрих ванна була зроблена акрилом. Цей матеріал не належить до категорії дешевих. Можливо з часом щось зміниться, та на ринку фарб для ванн з ’явиться ще краща пропозиція. Але вже багато років наливний акрил займає перше місце.

Фарбування чавунної ванни (Первомайськ)
Фарбування чавунної ванни (Первомайськ)

Надійна реставрація ванн Первомайськ і вся Миколаївська область

Переважно виконуються замовлення в Первомайську. Хоча цілком можливо також поїхати в такі села: Генівка, Садибне, Кам’яний Міст, Катеринка, Кримка, Кінецьпіль, Кам’яна Балка, Богословка, Чаусове Друге, Климівка, Миколаївка, Болеславчик, Мічуріне, Підгір’я, Токарівка, Лукашівка, Єрмолаївка, Підгородна, Вербова Балка, Синюхин Брід, Новоолександрівка, Бандурка,Софіївка, Мигія, Грушівка, Гаївське, Іванівка і ще багато інших. Переважно робиться виїзд в той напрямок, де назбирується декілька замовлень.

Ціна за реставрацію ванн у Первомайську та Миколаївській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Первомайську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *