Реставрація ванн Ужгород

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ужгород. Багато мешканців Ужгорода вже скористались з такої послуги як покраска ванн. Ужгород — найменший обласний центр в Україні. Населення близько 114 000. Але до Ужгорода їдуть щоб подивитись на гарний цвіт сакури, старовинний замок, липову алею і багато іншого.

Цього разу я робив реставрацію ванни в Ужгороді по вул. Л. Толстого, 33. Цій ванні вже не один десяток років. Місцями були досить глибокі сколи, ржавчина і навіть грибок. Зі слів господарки стало зрозуміло, що ванну досить сильно пошкодили під час ремонтних робіт.

Реставрація ванн Ужгород. Вул. Толстого, 33

Але мені доводилось відновлювати ванни, які були і в набагато гіршому стані. Тому, побачивши цю ванну, я на 100 % був впевнений що все вдасться зробити якісно і гарно. Багато хто переживає чи його ванна після реставрації дійсно буде виглядати як нова. Дехто мені відправляє фото своєї страшної ванни і каже що мабуть її не можливо відновити, оскільки вона дуже страшна. Але за багато років роботи в цій сфері, в мене ще не було ванни, яку я б не зміг реставрувати.

Реставрація ванн Ужгород. Вул. Толстого, 33 (4)

Реставрація ванн Ужгород та у всіх куточках Закарпатської області

Безумовно, на сьогоднішній день реставрація ванн в Ужгороді є однією з найпопулярніших послуг. Подивившись в магазині яка ціна нової ванни, багато хто для себе вирішує що краще замовити професійну реставрацію. Через це можна заощадити чимало грошей, а якість ванни аж ніяк не буде гіршою, а в багатьох випадках навіть набагато кращою. І це вже доказани факт.

Рідкий акрил плавно розтікається по всій поверхні ванни. Навіть якщо на дні є яма, то вона заповниться наливним акрилом. А ввесь зайвий акрил повільно стече в отвір для сифона. Після завершення роботи акрил стікає ще приблизно 2-3 години.

Дехто в наш час вирішує самостійно зробити свою ванну. Але практика показує що майстер, який кожного дня відновлює емаль ванн, з часом набуває великого досвіду, і якість його роботи є набагато кращою. Перш ніж замовити реставрацію ванни в Ужгороді, переконайтесь в тому, що майстер має досвід в цій роботі, і що він дорожить своєю репутацією і робить роботу якнайкраще.

Покраска ванн в різних районах Ужгорода: Минай, Радванка, Табла-1. Також по всій Закарпатській області: Мукачево, Хуст, Виноградів, Берегове, Свалява, Рахів, Дубове, Королево. Тячів, Іршава, Міжгір’я, Чоп, Буштино, Вишково, Перечин, Великий Бичків.

Ціна за реставрацію ванн в Ужгороді та Закарпатській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Ужгороді, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *