Реставрація ванн Кривий Ріг

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кривий Ріг. Найпопулярнішим та найпоширенішим методом покраски старих ванн сьогодні є метод “НАЛИВНА ВАННА”. Ця назва сформувалась від способу, який використовується для реставрації ванни. Рідкий акрил поступово наливається на всю поверхню ванни, і в результаті вся внутрішня частина ванни опиняється під товстим шаром акрилу. Чим нижче до дна ванни, тим товстіший шар акрилу. Бувають випадки коли на дні ванни є яма, куди завжди збирається вода. В такому місці товщина акрилу може сягати навіть близько 1 сантиметра. Акрил рівномірно заливає все дно, і після реставрації проблема із застоєм води повністю вирішується.

Реставрація ванн Кривий Ріг
Реставрація ванн Кривий Ріг

Саме те, що шукають багато людей – “РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН КРИВИЙ РІГ”

Відновлення старої ванни є чудовою альтернативою покупки нової. Дехто спочатку шукає де купити нову ванну в місті Кривий Ріг. Але, зробивши аналіз цін та якості нових ванн, приймається рішення краще відновити свою стару, надійну ванну. Тим більше якщо ванна чавунна, яку не так просто замінити на нову. Багато позитивних відгуків про цю послугу показують що метод “Наливна Ванна” є найпопулярнішим не тільки в мешканців Кривого Рогу. Практично по всій Україні ця технологія є беззаперечним лідером.

Відновлення старої ванни - Кривий Ріг
Відновлення старої ванни – Кривий Ріг

Дехто помилково вважає що цим методом можливо відновлювати тільки чавунні ванни. Але це не так. Щоправда, по статистиці, чавунні ванни є на першому місці по замовленнях. Проте, сучасна технологія по відновленню ванн передбачає реставрацію не тільки чавунних, а також акрилових та залізних. Акрилове покриття добре тримається на будь-якій ванні. Головне щоб якісно та професійно зробити роботу. Основними етапами підготовки ванни є шліфування та знежирення всієї поверхні. Також не менш важливим є те, щоб на момент нанесення акрилу, ванна була ідеально сухою.

Фарбування чавунної ванни (Кривий Ріг)
Фарбування чавунної ванни (Кривий Ріг)

Відновлення ванн на дому в Кривому Розі та всій Дніпропетровській області

Кривий Ріг – велике місто, в якому завжди багато замовлень на фарбування ванн. Можливе виконання замовлень в різних районах: Інгулецький, Металургійний, Центральний-Міський, Довгинцівський, Саксаганський, Покровський та Тернівський. Але також час від часу виконується виїзд в поблизькі населені пункти: Інгулець, Широке, Червоне, Степне, Зелена Балка, Новолатівка, Новоселівка, Зелений Гай, Мусіївка, Данилівка, Зелена Балка, Вільне, Надія, Мар’янівка, Веселий Кут, Авангард, Глеюватка, Красна Балка, Новоіванівка, Зоря, Чабанове, Калинівка, Сергіївка, Кам’яне Поле, Шевченківське, Гірницьке, Тернуватий Кут, Зелене Поле, Надеждівка, Новомайське, Коломійцеве, Новопілля, Червоні Плоди, Садове, Суворовка, Новий Шлях, Веселе, Радушне, Миролюбівка, Свистунове, Гречані Плоди та інші.

Покраска емалі ванни - місто Кривий Ріг
Покраска емалі ванни – місто Кривий Ріг

Ціна за реставрацію ванн у Кривому Розі та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Кривому Розі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *