Реставрація ванн Самбір

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Самбір, Львівська область. Якщо ваша ванна вже не є такою гарною, як була колись, то це не проблема. Практично будь-яку ванну можна реставрувати. Не спішіть викидати свою стару ванну. Краще ретельно дослідіть тему про реставрацію, знайдіть досвідченого майстра, який відновить вашу ванну якісним акрилом.

Реставрація ванн Самбір
Реставрація ванн Самбір

Під час реставрації ванни відбувається шліфування її поверхні. Багатьох цікавить чи буде багато пилу. Не можна сказати що пилу взагалі не буде, але також не можна сказати що його буде дуже багато. Під час шліфування поверхня ванни змочується водою, яка забирає практично весь пил. Те саме відбувається з насадкою для шліфування, вона постійно змочується водою. Завдяки цьому пилу у ванній кімнаті дуже мало. Його навіть не видно, просто відчувається запах як в стоматологічному кабінеті. Ще варто згадати що під час шліфування закриваються двері у ванну кімнату. Завдяки цьому нічого не летить в коридор чи інші кімнати по квартирі.

Покраска старої ванни в Самборі
Покраска старої ванни в Самборі

Реставрація ванн Самбір та вся Львівська область

У порівнянні з Львовом, Самбір є не великим містом. Але все рівно часто доводиться їздити в напрямку на Самбір, щоб реставрувати ванни. Мешканці Самбора часто рекомендують своїм знайомим цю послугу, після того, як пересвідчуються що все робиться дуже якісно. Крім самого Самбора, можна також поїхати на замовлення в такі села як Нагірне, Чуква, Задністря, Бережниця, Стрілковичі, Ваньовичі, Дубрівка, Рудня, Бісковичі. Заріччя, Максимовичі, Бабина, Калинів, Кружики, Кульчинці, Ралівка, Нагірна та багато інших.

Відновлення емалі ванн в Самборі
Відновлення емалі ванн в Самборі

Звичайно що не всі ванни, які доводиться відновлювати, є в такому страшному стані, як на цьому відео. В більшості випадків ванни мають набагато кращий вигляд. Але час від часу доводиться реставрувати такі, і навіть набагато страшніші ванни. Щоб відновити таку ванну, потрібно докласти більше зусиль та часу. Але, як би це дивно не звучало, але з такими страшними ваннами навіть цікавіше працювати. Чому? Тому що в кінці роботи дуже очевидна різниця, яка ванна була до реставрації, і як вона виглядає після реставрації.

Ціна за реставрацію ванн в Самборі та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Самборі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *