Реставрація ванн Подільськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Подільськ. З кожним роком користування ванною емаль не стає кращою, а навпаки погіршується. І це не дивно, тому що переважно користуються ванною кожного дня. Особливо псується поверхня на ванні в тому випадку, якщо з крана тече погана вода. Чи можна якимось чином відновити свою ванну, щоб вона знову мала красивий вигляд? Так, цілком можливо. Розглянемо декілька важливих деталей про реставрацію ванни з допомогою рідкого акрилу.

Як відбувається фарбування ванни в домашніх умовах рідким акрилом

Вся робота з ванною займає декілька годин. Чим більше сколів на ванні, тим більше часу витрачається на те, щоб їх зачистити та зашпаклювати. На самому початку реставрації робиться шліфування по всій площі – дно, стінки та борти ванни. Таким чином шліфується вся внутрішня частина ванни. Далі по технології наступає важливий етап знежирення всієї поверхні. Будь-який матеріал буде триматись тільки до ідеально чистої поверхні. Для якісного знежирення переважно використовують спеціальні розчинники або звичайні мийні засоби для миття посуди.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Після того як зроблені ці важливі етапи підготовки ванни, надходить час для забезпечення захисту плитки. Іншими словами – робиться все для того, щоб на плитку в процесі заливки не потрапив акрил. Всі ті місця, куди потенційно може потрапити акрил, ретельно обклеюється плівкою або газетами. Приблизно 80 процентів часу роботи – це підготовка ванни до заливки акрилом. І в самому кінці роботи, коли практично все готове, на ванну рівномірно наливається підготовлений акрил. Через певну кількість годин акрил повністю твердіє, після чого вже можна користуватись ванною.

Реставрація ванн Подільськ та по всій Одеській області

Реставрація старих ванн в Подільську та навколишніх селищах: Вестерничани, Куяльник, Гертопи, Соболівка, Бочманівка, Чубівка, Новоселівка, Гертопи, Коси, Коси-Слобідка, Глибочок, Миколаївка, Олексіївка, Любомирка, Мурована, Нестоїта, Нова Кульна, Малий Куяльник, Слобідка, Ясинове, Стара Кульна, Падрецеве, Станіславка, Романівка, Затишшя, Кирилівка, Гонората, Миколаївка Перша, Малий Фонтан, Великий Фонтан, Борщі, Дібрівка, Акулинівка, Відрада, Гидерим, Хиритинівка, Пасицели, Білине, Олександрівка, Липецьке, Точилове, Куяльник, Андріївка, Казбеки, Розалівка, Грекове Перше, Вишневе, Грекове Друге, Федорівка та інші.  

Ціна за реставрацію ванн в Подільську та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Подільську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *