Реставрація ванн Новоград-Волинський

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Професійна реставрація ванн Новоград-Волинський (Звягель). Технологія як реставрувати стару ванну дуже проста. На самому початку робиться ретельне шліфування. Другим важливим етапом є знежирення поверхні ванни. І вже після всіх цих робіт по всій поверхні ванни наливається рідкий акрил. У звичайному темпі вся робота з ванною займає приблизно три години. Після цього має пройти певний час, щоб акрил повністю затвердів. В середньому час затвердіння акрилу становить 36 годин. Проте, якщо робити матеріалом класу “преміум”, тоді час затвердіння набагато менший.

Реставрація ванн Новоград-Волинський
Реставрація ванн Новоград-Волинський

Завдяки чому реставрація ванн в місті Новоград-Волинський має неабияку популярність?

Навіть якщо дуже ретельно доглядати за ванною, все рівно рано чи пізно вона втрачає свій блиск та красоту. Особливо на дні з’являються жовті або темні плями. В деяких місцях можуть бути сколи чи багато тріщин. Якщо ваша ванна зараз в такому стані, це означає що настав час задуматись над тим, як її відновити. Просте розв’язання такої проблеми є заміна но нову ванну. В Новоград-Волинському не є проблематично купити нову ванну. Але цей варіант добрий тільки тоді, коли замінити ванну легко та просто. А що робити коли ванна повністю закладена плиткою?

Реставрація металевої ванни Новоград-Волинський
Реставрація металевої ванни Новоград-Волинський

От якраз для таких ситуації як в місті Новоград-Волинський, так і в багатьох інших містах, вкрай необхідна послуга по реставрації ванн. Хоча існують різні методи покраски ванн, проте впевненим лідером безперечно являється метод “наливна ванна”. Великою перевагою є те, що не потрібно відвозити свою ванну. Повністю вся робота виконується на місці, у ванній кімнаті. А це, погодьтесь, є дуже зручно і практично. Єдине, що потрібно буде зробити, це встановити сифон і прибрати у ванній кімнаті.

Відновлення емалі ванни - Новоград-Волинський
Відновлення емалі ванни – Новоград-Волинський

Надійна реставрація ванн Новоград-Волинський та вся Житомирська область

В основному замовлення поступають з Новоград-Волинського. Але при потребі робиться виїзд також в поблизькі селища: Сусли, Стриєва, Кануни, Майстрова Воля, Ярунь, Анета, Майстрів, Пилиповичі, Наталівка, Олександрівка, Чижівка, Вишківка, Вершниця, Ужачин, Орепи, Слобода-Романівська, Нова Романівка, Івашківка, Романівка, Гульськ і ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн у Новоград-Волинському та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Новоград-Волинському (Звягелі), то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *