Реставрація ванн Збараж

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Збараж. Є досить багато причин, через які в наш час багато хто відновлює свої старі ванни. Одна з найголовніших пов’язана з тим, що реставрувати ванну в багатьох випадках набагато дешевше та простіше, ніж купляти нову. В Збаражі про цю послугу знають вже досить давно. І досить часто приходиться робити ванну по рекомендації інших. Коротко обговоримо основні переваги реставрації над покупкою нової ванни.

Реставрація ванн Збараж
Реставрація ванн Збараж

Відновлювати свою ванну – це швидко, просто та не дорого

Сьогодні купити нову ванну – це не проблема. Насправді вибір є великий. Оскільки чавунні нові ванни досить дорогі, то переважно найбільш популярними залишаються металеві та акрилові. Покупка нової ванни – це гарний варіант, коли у ванній кімнаті повністю робиться ремонт. Або коли проводиться ремонт в новобудові. Але тільки не для тих, в кого в загальному у ванній кімнаті все добре. Тому що переважно просто неможливо зробити демонтаж старої ванни, і щоб при цьому не пошкодити плитку.

Відновлення чавунної ванни - Збараж
Відновлення чавунної ванни – Збараж

А якщо замовити реставрацію ванни, то вже не потрібно думати про демонтаж старої та монтаж нової. Велика перевага цієї послуги полягає в тому, що вся робота виконується на місці, у ванній кімнаті. Стару ванну не потрібно виймати, та кудись везти на реставрацію. І що найголовніше, при цьому зовсім не залишається жодних пошкоджень на плитці чи сантехніці. Робота проводиться акуратно. Залишається тільки після повного висихання акрилу помити плитку від дрібного пилу, після чого вже можна користуватись відновленою ванною, яка мало чим відрізняється від нової.  

Наливна ванна - ЗБАРАЖ
Наливна ванна – ЗБАРАЖ

Реставрація ванн Збараж та всі міста й села Тернопільської області

Фарбування старих ванн в Збаражі та поблизьких селах: Чернихівці, Старий Збараж, Залужжя, Ліски, Базаринці, Тарасівка, Малий Глибочок, Розношинці, Чорний Ліс, Красносільці, Капустинці, Нижні Луб’янки, Синявська, Коржівці, Лопушне, Вищі Луб’янки, Синягівка, Діброва, Новий Роговець, Кретівці, Грицівці, Чагарі-Збаразькі, Максимівка та ще багато інших. Для отримання додаткової консультації телефонуйте за номером 0686636140 або 0952088940. Багато корисної інформації ви також можете знайти на головній сторінці сайту.

Відновлення зеленої ванни (Збараж)
Відновлення зеленої ванни (Збараж)

Ціна за реставрацію ванн в Збаражі та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Збаражі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *