Реставрація ванн Ватутіне

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ватутіне. В наш час досить великими темпами набирає популярності послуга, яка відома як «РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН». В чому полягає причина, чому сьогодні так багато людей відновлюють свої ванни в домашніх умовах? Насправді їх є досить багато. Спробуємо коротко розглянути декілька основних причин.

Зробити реставрацію ванни – це набагато простіше, ніж може видаватись на перший погляд

Дехто може вагатись замовляти майстра по відновленню ванни, оскільки є помилкова думка, що весь процес буде тривати дуже довго та все буде складно. Але в реальності все навпаки. Процес реставрації ванни відбувається досить швидко та просто. І мешканці Ватутіного вже не один раз особисто в цьому переконались. Декого також може турбувати думка про те, що реставратор буде виймати ванну з ванної кімнати, для того, щоб її кудись транспортувати для реставрації. Проте насправді вся робота виконується на місці, у ванній кімнаті. І ванну зовсім не потрібно демонтовувати та кудись відвозити.

Реставрація ванн Ватутіне
Реставрація ванн Ватутіне

Також в багатьох може бути побоювання, що в процесі нанесення матеріалу на ванну буде пошкоджена плитка. Що рідкий акрил, яким заливається ванна, може потрапити на стіни чи підлогу. І потім прийдеться довго його відчищати. Але це насправді не так. В процесі роботи матеріал наноситься тільки на поверхню ванни. Навіть якби так трапилось, що капля акрилу потрапить на плитку, то це зовсім не проблема. Навіть після повного висихання його можна легко відчистити з допомогою канцелярського ножа.  

Реставрація ванн Ватутіне та вся Черкаська область

Відновлення старих ванн в місті Ватутіне та навколишніх селах: Скаливатка, Залізнячка, Єрки, Катеринопіль, Радчиха, Шостакове, Вербовець, Кайтанівка, Вікнине, Грушківка, Любисток, Юрківка, Ступичне, Киселівка, Скотареве, Капустине, Стецівка, Георгіївка, Лозуватка, Княжа, Чичиркозівка, Багачівка, Михайлівка, Павлівка, Козацьке, Стадниця, Зелена Діброва, Товста, Юркове, Боровикове, Тарасівка, Гудзівка, Топильна, Східниця та ще багато інших. Тут ви можете побачити яка ціна за реставрацію ванни у Ватутіне. Але ціна за роботу може бути значно вищою, якщо потрібно зробити ванну у віддаленому селі. Оскільки в такому випадку також потрібно врахувати витрати на пальне.

Ціна за реставрацію ванн у Ватутіне та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Ватутіне, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *