Реставрація ванн

На цій сторінці хочу поділитись корисною інформацією про реставрацію ванн. Цій послузі вже не один десяток років, і вона набуває все більшої популярності серед населення. На головній сторінці я дав відповіді на найпоширеніші запитання про реставрацію ванн. Проте є ще багато різних деталей, які можуть бути для вас цікавими та корисними.

Чи можна реставрувати мою ванну, якщо вона не білого кольору?

Таке запитання досить часто можна почути від тих, в кого жовта, голуба чи салатова ванна. Дехто вважає що у такому випадку можна зробити відновлення ванни тільки в її рідному кольорі. Але, насправді будь-яку ванну можна зробити білою. Рідкий акрил добре перекриває салатовий, голубий чи жовтий колір.

Реставрація голубої ванни
Реставрація голубої ванни
Реставрація салатової ванни
Реставрація салатової ванни

Чи можливо реставрувати ванну, якщо є багато іржі?

Так, це можливо. Іржа ретельно зачищається з поверхні ванни, після чого шпаклюється універсальною автомобільною шпаклівкою (переважно фірми “Novol”). Після того як вся ванна покрита акрилом, зовсім не видно тих місць, де була іржа.

Зачищення іржі та шпаклювання під час реставарції ванни
Зачищення іржі та шпаклювання під час реставарції ванни

А на цьому фото можна побачити ванну, яку потрібно було дуже багато шпаклювати. Господарі мили цю ванну сильним мийним засобом, і таким чином з часом зіпсував емаль ванни. На ванні з’явились пори та мікротріщини, які потрібно було обов’язково шпаклювати. Якщо цього не зробити, то їх було б видно після реставрації.

Шпаклювання поверхні ванни перед нанесенням акрила
Шпаклювання поверхні ванни перед нанесенням акрила

Та ситуація, коли ванну вже неможливо реставрувати

Інколи приходиться бачити ванни, які вже не підлягають реставрації. Це металеві ванни, які в певних місцях вже мають серйозні пошкодження через поширення іржі. Якщо у ванні є отвір, то це не проблема. В такому випадку можна із зовнішньої сторони зробити латку, а з внутрішньої сторони ванни зачистити та нанести шпаклівку. Але, це можна зробити тільки тоді, коли є можливість дотягнутись до проблемного місця. А у випадку з ванною, що на фото, це неможливо. Там наскільки вже пошкоджений метал, що при натискані він просто провалюється вниз.

Ситуація, коли неможливо реставрувати ванну
Ситуація, коли неможливо реставрувати ванну

Якісна реставрація ванн практично по всій Україні: Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Київ, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Одеса, Суми, Херсон, Харків, Черкаси, Чернігів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *