Реставрація ванн Жовква

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Жовква. Відновлення старих ванн в домашніх умовах. Немає особливого значення яка ванна – чавунна, металева чи акрилова. Сьогодні практично будь-яку ванну можна покрити рідким акрилом. Білий акрил на ванні повністю змінює її зовнішній вигляд. Після реставрації, яка триває приблизно три години, важко повірити що це не нова ванна. Через це багато хто зовсім не спішить викидати свої старі ванни. Навіщо викидати стару, надійну ванну, якщо за короткий час та помірну ціну є можливість значно покращити її зовнішній вигляд.

Відновлення старої металевої ванни (Жовква)
Відновлення старої металевої ванни (Жовква)

Реставрація ванн Жовква (Надійне відновлення по доступній ціні)

В деяких випадках заміна ванни на нову не створює абсолютно ніяких труднощів. Особливо це стосується ситуації, коли виконується ремонт у ванній кімнаті. В такому випадку є цілком можливим демонтувати стару ванну, і в процесі виконання всіх робіт встановити нову. Але що можна сказати про якість ванн, які сьогодні продаються? Ванни, які можна купити дешево, переважно дуже поганої якості. Якщо в процесі ремонту ставиться ціль все зробити надійно та якісно, тоді краще не економити на ванні. Краще купити як мінімум по середній ціні, або і вище.

Фарбування ванни рідким акрилом у Жовкві
Фарбування ванни рідким акрилом у Жовкві

Сьогодні ціна за реставрацію ванни рідким акрилом є абсолютно доступною. Вона в багатьох випадках є такою самою, або навіть дещо нижчою, аніж за нову бюджетну ванну. Завдяки великому досвіду вдається якісно відновити ванну будь-якого типу, та будь-якого розміру. З часом постійно вдосконалюється не тільки самий процес роботи, але також і матеріал (наливний акрил). Маючи мотивацію не відставати від конкурентів, виробник акрилу намагається постійно покращувати якість матеріалу. Це факт, що кожен професійний майстер має ціль виконувати роботу тільки найкращим матеріалом, незважаючи на його значно вищу ціну.

Реставрація ванн Жовква
Реставрація ванн Жовква

Якісне відновлення покриття ванн у Жовкві та Львівській області

Покраска старих ванн у місті Жовква, та поблизьких населених пунктах: Сопошин, Мацошин, Відродження, Стара Скварява, Тернів, Мокротин, Нова Скварява, Глинськ, Воля-Висоцька, Завади, В’язова, Руда, Туринка, Блищоводи, Малі Передримихи, Смереків, Перемивки.

Професійна реставрація ванни - Жовква
Професійна реставрація ванни – Жовква

Ціна за реставрацію ванн у Жовкві та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Жовкві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *