Реставрація ванн Очаків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Очаків. Через те що з роками суттєво псується поверхня ванни, виникає потреби її замінити на нову. І так сьогодні багато хто робить. Серед нових ванн є великий вибір. І без проблем можна купити нову акрилову, залізну чи навіть чавунну ванну. Проте слід зазначити, що заміна старої ванни на нову в багатьох випадках є досить проблемною справою. Щоб зробити демонтаж старої ванни, іноді приходиться збивати плитку. Це тільки одна причина, через яку в наш час багато хто вирішує не купувати нову ванну, а замовити реставрацію. Коротко розглянемо які є види фарбування старих ванн.

Який спосіб відновлення ванн вважається найкращим?

Багато років назад єдиним та найпоширенішим методом відновлення поверхні ванни була технологія з використанням емалі. Багато хто покривав свою ванну емаллю, тому що інших варіантів просто не існувало. Проте це метод мав багато недоліків. Потрібно було з ванною працювати декілька днів підряд. Кожного дня наносився один шар емалі. Також в процесі всієї роботи в помешканні відчувався сильний їдкий запах. Тому господарям приходилось на деякий час з’їжджати зі свого житла. Технологія реставрації ванни з допомогою емалі була важкою як для майстра реставратора, так і для клієнтів. Тому з часом на ринку матеріалів для ванн з’явився наливний рідкий акрил.

Реставрація ванн Очаків
Реставрація ванн Очаків

Сьогодні практично всі реставратори користуються тільки цим матеріалом, тому що він за багато років себе добре зарекомендував. Вже не потрібно декілька днів підряд працювати з однією ванною, оскільки вся робота виконується за декілька годин. Також в процесі роботи як реставратору, так і господарям помешкання, не приходиться дихати шкідливими, їдкими випарами. 

Реставрація ванн Очаків та вся Миколаївська область

Відновлення старої ванни в Очакові та з можливим виїздом в навколишні села: Чорноморка, Осетрівка, Березань, Їжицьке, Рівне, Сонячне, Лиманне, Кам’янка, Баланове, Нове, Володимирівка, Стара Богданівка, Козирка, Михайлівка, Шевченково, Благодатне, Острівка, Матросівка, Червоне Парутине, Каталине, Прибузьке, Парутине, Дніпровське, Солончаки, Дмитрівка, Яселка, Іванівка, Куцуруб та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Очакові та Миколаївській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Очакові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *