Реставрація ванн Козятин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Козятин. Як правильно поступити, якщо нема можливості встановити нову ванну, і в той самий час просто вже нема сил кожного дня дивитись на свою страшненьку ванну? Це якраз той випадок, коли можна вирішити це питання з допомогою поширеної послуги з реставрації старих ванн. В Козятині вже чимало людей таким чином до невпізнання змінили зовнішній вигляд своїх ванн. Реставрувати – це означає зі старого зробити практично як нове. А що можна сказати про матеріал для фарбування ванн, який сьогодні найчастіше використовується?

Реставрація ванн Козятин
Реставрація ванн Козятин

Рідкий наливний акрил – лідер серед матеріалів для фарбування ванн

Декілька десятків років тому на ринку вперше з’явився акрил, призначений виключно для роботи зі старими ваннами. Спочатку не було до кінця зрозуміло, як працювати таким матеріалом, і як він буде себе показувати в користуванні. Але з кожним роком ставало все більше зрозумілим, що рідкий акрил є найкращим матеріалом для фарбування ванн. І він буде зберігати таке лідерство ще впродовж довгого часу. Важко сказати точну цифру, але взявши до уваги багаторічний досвід, можна впевнено сказати що приблизно в 95% випадках, люди відновлюють свої ванни саме наливним акрилом.

Відновлення старої ванни Козятин
Відновлення старої ванни Козятин

Є багато причин чому акрил суттєво витіснив своїх конкурентів. Одна з них – це відсутність їдкого запаху в процесі реставрації та після закінчення роботи. Оскільки процес з відновлення ванни відбувається вдома, то це досить важливий аргумент. Для господарів помешкання процес фарбування ванни не створює ніякого дискомфорту. Можна спокійно перебувати вдома, і не перейматись за своє здоров`я. Багато майстрів навіть не використовують респіратори, коли заливають ванну акрилом, тому що відсутній їдкий запах.

Реставрація ванн в домашніх умовах (Козятин)
Реставрація ванн в домашніх умовах (Козятин)

Надійна реставрація ванн Козятин та інші міста Вінницької області

Можна замовити фарбування ванн в Козятині, та в поблизьких селах: Сигнал, Титусівка, Рубанка, Пиковець, Махнівка, Медведівка, Пляхова, Глухівці, Сокілець, Залізничне, Гурівці, Великі Гадомці, Держанівка, Верболози, Іванківці, Вернигородок, Велике, Сестринівка, Махаринці, Королівка, Кордишівка, Прушинка та ще дуже багато інших.

Наливна ванна - Козятин
Наливна ванна – Козятин

Ціна за реставрацію ванн в Козятині та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Козятині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *