Реставрація ванн Яготин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Яготин. З кожним роком емаль на ванні не стає кращою, а навпаки, все погіршується та погіршується. Можуть з’явитись місцями чорні плями, тріщинки чи пожовтіння. І це вже нічим неможливо відчистити чи відмити. Така стара ванна вже своє відслужила. Її потрібно викидати, чи здавати на металолом, і купляти нову. Або ж є інший варіант – відновити емаль ванни рідким акрилом.

Реставрація ванн Яготин
Реставрація ванн Яготин

Фарбування ванн в Яготині методом, який відомий як “НАЛИВНА ВАННА”

Сьогодні існують різні методи та технології, з допомогою яких цілком реально значно покращити зовнішній вигляд старої ванни. Деяким методам вже не один рік, але є й такі, які з’явились порівняно недавно. Найпопулярнішим серед усіх них є технологія, яку багато хто називає “Наливна Ванна”. Від чого походить така назва? Річ в тому, що в процесі відновлення ванни використовується рідкий акрил. Після ретельної підготовки ванни, на неї рівномірно наливається акрил. Спочатку по кругу ванни акрил наливається на борти, після чого він плавно вниз стікає по стінках. З допомогою гумового шпателя акрил направляється в ті місця на ванні, куди він самовільно ще не наплив.

Фарбування старої ванни - місто Яготин
Фарбування старої ванни – місто Яготин

Таким чином акрил поступово накриває всю поверхню ванни. На ванні залишається рівно стільки акрилу, скільки потрібно. Не більше, і не менше. Тому що весь зайвий акрил поступово стікає через отвір, де був встановлений сифон. З-під низу ванни попередньо ставиться якась посудинка.

Через певний час акрил стає твердим, і тоді вже можна користуватись ванною. Посудина із зайвим акрилом з-під ванни забирається, після чого встановлюється сифон. В деяких випадках краще купити та встановити новий сифон. Оскільки старий сифон вже може бути не придатним для користування.

Наливна ванна - ЯГОТИН
Наливна ванна – ЯГОТИН

Якісна реставрація ванн Яготин та вся Київська область

Приймаються замовлення як в Яготині, так і в поблизьких селах: Ничипорівка, Панфили, Трубівщина, Соснова, Федорівка, Засупоївка, Григорівка, Рокитне, Соколівщина, Тужилів, Кулябівка, Мала Супоївка, Яблуневе, Переяславське, Червоне Заріччя, Черкасівка, Райківщина, Кайнари, Божки, Двірківщина, Воронівщина, Черняхівка та ще інші.

Відновлення емалі ванни (Яготин)
Відновлення емалі ванни (Яготин)

Ціна за реставрацію ванн в Яготині та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Яготині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *